Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Обговорення проекту змін до Конституції України

Представники місцевого самоврядування регіону підтримали конституційні ініціативи Президента України

У рамках громадського обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України» відбулось експертне опитування депутатів місцевих рад, сільських, селищних та міських голів нашого регіону (понад 2,8 тис. респондентів). 

Детальніше...

В бібліотечних закладах району почали діяти експозиції до Дня Конституції

В рамках святкування Дня Конституції України та з метою формування у громадян відповідального, шанобливого ставлення до основного закону України в бібліотечних закладах району розпочали роботу тематичні експозиції. В них представлено документальні, літературні, творчі та художні роботи, присвячені історії формування Основного закону країни.

Детальніше...

Петро Гончарук обговорив з активом Бердянського району зміни до Конституції

20 червня 2014 року заступник голови Запорізької облдержадміністрації Петро Гончарук взяв участь у громадському обговоренні проекту змін до Конституції України, яке проводилось в рамках Дня Депутата. 

Детальніше...

В місцевих радах продовжується обговорення проекту Змін до Конституції України

19 червня 2014 року в Долинській та Карло-Марксівській сільських радах відбулось громадське обговорення проекту ЗУ «Про внесення змін до Конституції України».

З роз’ясненнями основних змін до Конституції України, направлених на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та децентралізацію влади в Україні, перед членами виконкомів та активом відповідних сіл виступили Долинський сільський голова В.Пелешко та секретар Карло-Марксівської сільської ради Т.Коцевич. Особливу зацікавленість учасників обговорень викликали питання, які стосувались створення трьохрівневої системи адміністративно-територіального устрою, повноважень органів місцевого самоврядування, а також процес формування фінансової основи їх діяльності. 

Громади району обговорюють зміни до Конституції

12 червня 2014 року керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак виступила перед депутатами та активом Луначарської сільської ради з роз’ясненнями проекту змін до Конституції України, направлених на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу на децентралізацію влади в Україні.

Детальніше...

В Бердянському районі обговорюють зміни в Конституцію України

11 червня 2014 року з робочим візитом Бердянський район відвідав начальник управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Запорізької облдержадміністрації Олександр Зубченко. Він провів дві зустрічі,  присвячені обговоренню проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України».   

Детальніше...

Ніна Борщова обговорила з депутатами Новопетрівської сільської ради проект змін до Конституції

5 червня 2014 року в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Ніна Борщова провела громадське обговорення проекту змін до Конституції з депутатами  та колективом Новопетрівської сільської ради. Посадовець ознайомила присутніх з основними напрямками запропонованих змін, охарактеризувала їх вплив на розвиток окремих територій, надала інформаційні матеріали. Учасники обговорення підтримали необхідність конституційних змін, направлених на децентралізацію влади.

В райдержадміністрації обговорювали проект змін до Конституції

02 червня 2014 року в райдержадміністрації відбулось громадське обговорення проекту ЗУ «Про внесення змін до Конституції України». Голова райдержадміністрації Юрій Погорелий ознайомив керівників підрозділів райдержадміністрації та районних служб, представників місцевих ЗМІ з основними змінами до Конституції України, направленими  на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу на децентралізацію влади в Україні.

Зокрема, було акцентовано увагу на питаннях передачі функцій виконавчої влади від місцевих адміністрацій до виконавчих органів місцевих рад, ліквідації державних адміністрацій та створення державних представництв, їх функцій, передбачених даним проектом.

Очильник району дав доручення керівникам районних служб провести громадське обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» в трудових колективах та надати пропозиції щодо запропонованих змін. 

Депутати Берестівської сільської ради обговорили проект змін до Конституції

29 травня 2014 року депутати Берестівської сільської ради провели громадське обговорення проекту ЗУ «Про внесення змін до Конституції України». Голова сільської ради Наталія Кушнір виступила перед присутніми з роз’ясненнями проекту змін до Конституції України, направлених на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу на децентралізацію влади в Україні. Депутати підтримали пропозиції щодо децентралізації влади та висловились щодо доцільності опрацювання питання фінансового забезпечення  територій, перерозподілу податків та адміністративно-територіального устрою.

Члени Комітету громадського контрулю за діями влади при РДА підтримали проект змін до Конституції

27 травня 2014 року відбулось засідання комітету із громадського контролю за діями влади при РДА, на яке була запрошена керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак. Одним з питань, яке розглядалось на цьому засіданні, було обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)». Члени комітету відмітили актуальність та доцільність запропонованих змін, а також особливу важливість курсу на децентралізацію влади на сучасному етапі розвитку держави.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua