Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Розпорядження голови райдержадміністрації

Перелік розпоряджень голови БРДА за липень 2019 року

Детальніше...

Перелік розпоряджень голови БРДА за червень 2019 року

Детальніше...

Про затвердження Порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів районного бюджету

Головою Бердянської райдержадміністрації видано розпорядження від 11.06.2019 № 136 «Про затвердження Порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів районного бюджету», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 24 червня 2019 року за № 55/2099. З повним текстом цього розпорядження можна ознайомитися тут, з Порядком - тут, з додатком - тут.

Перелік розпоряджень голови БРДА за травень 2019 року

Детальніше...

Перелік розпоряджень голови БРДА за квітень 2019 року

Детальніше...

Перелік розпоряджень голови БРДА за березень 2019 року

Детальніше...

Перелік розпоряджень голови БРДА за лютий 2019 року

Детальніше...

Перелік розпоряджень голови БРДА за січень 2019 року

 

Детальніше...

Перелік розпоряджень голови БРДА за грудень 2018 року

Детальніше...

Про втрату чинності розпорядження голови Бердянської РДА

Управління фінансів Бердянської райдержадміністрації інформує про затвердження розпорядження голови райдержадміністрації від 14.12.2018 № 863 «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Бердянської районної державної адміністрації Запорізької області від 26 лютого 2004 року № 103 «Про внутрішній фінансовий контроль», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 21 грудня 2018 року за № 158/2037 - ЗАВАНТАЖИТИ

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.