Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У Бердянському районі розпочала свою роботу нова громадська організація

Бердянська райдержадміністрація постійно співпрацює з громадськими організаціями району щодо спільної участі в грантових програмах та міжнародних проектах.

Це в свою чергу, дозволяє  забезпечити сталий розвиток сільських територій, залучити інвестиції, згуртувати громадськість для вирішення проблем у своїй громаді.

За ініціативи активних громадян Новопетрівського старостинського округу Осипенківської об’єднаної територіальної громади та за підтримки Ресурсно-інвестиційного Центру райдержадміністрації, на території району з’явилась ще одна громадська організація, яка має на меті забезпечення розвитку власного села та громади.  

2 березня начальником відділу інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації Володимиром Сенченко проведена консультаційна сесія з керівником новоствореної ГО «Молодь за розквіт» Валентиною Ерезою.

На зазначеному заході, були визначені основні пріоритетні напрямки співпраці райдержадміністрації та громадської організації, а також розглянуті інформаційно-навчальні ресурси з написання проектів та фандрайзингу.

Ресурсно-інвестиційнийЦентр відкритий для пропозицій неурядових організацій Бердянського району щодо ідей мікро-проектних ініціатив і завжди готовий навчити та допомогти із провадженням проекту.

 

 

За інформацією Ресурсно-інвестиційного Центру райдержадміністрації

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.