Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звітували про успішну реалізацію безпекового проекту Бердянського району перед донором та громадськістю

11 лютого, в онлайн режимі на платформі ZOOM, відбулось чергове засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Бердянського району. У даному заході прийняли участь координатори Програми ООН із відновлення та розбудови миру компоненту «Громадська безпека та соціальна згуртованість» UNRPP, представники районної ради та райдержадміністрації, громадські організації району, представники Нацполіції та активні громадяни.

Перше питання порядку денного Робочої групи - впровадження інноваційного проекту «Створення єдиного безпекового простору в Бердянському районі шляхом організації системи оповіщення та навчання сільського населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій», з якого доповіли: начальник відділу інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації Володимир Сенченко та голова ГО «Сільський добробут» Ольга Метьол.  

Володимир Сенченко розповів про результати спільного проекту Бердянської райдержадміністрації та ГО «Сільський добробут», а також про його успішну реалізацію, яка стала можливою завдяки тісній співпраці райдержадміністрації, Програми UNRPP та органів місцевого самоврядування. На даний час система оповіщення активно використовується для повідомлення населення Бердянського району про виникнення складних погодних умов, необхідність дотримання протиепідемічних заходів.

Ольга Метьол наголосила на тому, що ГО «Сільський добробут» складені фінансові звіти по траншам для донорської організації та проводиться завершальна робота по прийняттю об’єкта на баланс.

Даний проект Бердянського району здійснювався в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Нідерландів. Загальна вартість проекту складає 26,566 тис. дол. США, з них грантові кошти – 18,000 тис. дол. США.

 

За інформацією відділу інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації (Ресурсно-інвестиційного Центру райдержадміністрації)

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.