Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Благодійний Фонд «Карітас Запоріжжя» оголошує конкурс мікрогрантів для громад

Запрошуємо громади Бердянського району прийняти участь в ініціативі БФ «Карітас», яка реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини в рамках проєкту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту».

Мета конкурсу ― підтримка громад, що постраждали від збройного конфлікту на Сході України, сприяння адаптації внутрішньо переміщених осіб до нових життєвих обставин, створення сприятливих умов для інтеграції внутрішньо переміщених осіб до місцевих громад за новим місцем проживання, розвиток локальних громад.

Участь у проєкті можуть взяти фізичні особи, громадські організації та ініціативні групи, що проживають у м. Запоріжжя та Запорізькій області, Маріїнському та Ясинуватському  районах Донецької області. Максимальна сума одного гранту становить 22 000 грн. (включно з податками). Власний внесок грантоотримувача повинен становити щонайменше 10% підтверджений документом.  Гранти надаються на конкурсній основі. Заявки приймаються з 01.02.2021 до 31.03.2021.

Пріоритет надаватиметься проєктам, що будуть направлені на роботу з:

- дітьми та молоддю, особами та сім’ями, які знаходяться в складних життєвих обставинах

- особами й дітьми з інвалідністю та членами їхніх сімей

- внутрішньо переміщеними особами

- учасниками АТО/ООС та членами їхніх сімей та родин

- особами похилого віку

Орієнтовна тематика проєктів:

- допомога потребуючим через розширення доступу та підвищення якості соціальних, освітніх та інших послуг

- заходи з покращення взаємодії між державним та громадським секторами щодо розвитку соціальної сфери

- активізація громадян до реалізації соціально-значущих ініціатив в місцевій громаді та у співпраці з релігійними громадами

- просвітницькі заходи серед населення щодо вирішення актуальних соціальних питань та проблем в місцевій громаді

- сприяння подоланню наслідків пандемії  через впровадження якісних соціальних змін (надання соціальних послуг, захисту потребуючих тощо)

- розвиток волонтерського руху та лідерства

Звертаємо увагу, що при розробці проєкту необхідно враховувати особливості оподаткування цільової благодійної допомоги в залежності від статусу (організаційно-правової форми) отримувача.

Заявки необхідно надсилати на пошту проєкту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. вказавши у темі листа «Конкурс мікрогрантів 2021»

З усіх питань можна звертатись за телефоном гарячої лінії Фонду050 322 46 00.

Аплікаційна форма:

https://drive.google.com/file/d/1r_hxToM7Zikt6z9pZ7sC-eI7M30Jb8p0/view

 

Ресурсно-інвестиційний Центр райдержадміністрації

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.