Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Моніторинговий візит Програми ООН із відновлення та розбудови миру до Бердянського району.

16 грудня Бердянський район відвідала координатор Програми ООН із відновлення та розбудови миру UN RPP - Марина Денисова. Свій моніторинговий візит поважна гостя розпочала  зустріччю із головою Бердянської райдержадміністрації Іриною Півень та начальником відділу інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації Володимиром Сенченко.

Під час зустрічі було обговорено результати спільного проекту Бердянської райдержадміністрації та ГО «Сільський добробут» -  «Створення єдиного безпекового простору в Бердянському районі шляхом організації системи оповіщення та навчання сільського населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій».

Інноваційний проект Бердянщини успішно реалізовано та впроваджено, завдяки тісній співпраці райдержадміністрації, Програми UNRPP, органів місцевого самоврядування та ДСНС.

Даний проект Бердянського району здійснювався в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Нідерландів. Загальна вартість проекту складає 26,566 тис. дол. США, з них грантові кошти – 18,000 тис. дол. США.

Під час моніторингового візиту, опрацьовано питання передачі на баланс зазначеного об’єкту, а також протестовано мережу оповіщення району та автоматизоване робоче місце.

 

За інформацією відділу інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації (Ресурсно-інвестиційного Центру райдержадміністрації)

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.