Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник Ресурсно-інвестиційного Центру Бердянського району прийняв участь у тренінгу Продовольчої та сільськогосподарської організації ОНН (ФАО)

05 серпня у м.Токмак відбувся тренінг «Підготовка бізнес плану для подання заявки на участь у конкурсі грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро, малих та середніх підприємств окремих районів та міст Донецької, Луганської та Запорізької областей», в якому взяв участь начальник відділу інфраструктури та захисту довкілля Бердянської райдержадміністрації Володимир Сенченко.

Даний захід проводився Продовольчою та сільськогосподарською організацією ОНН (ФАО).  Семінар ставив за мету підготувати регіональних консультантів з складання бізнес планів у Запорізькій області.

За результатами тренінгу, опрацьовано структуру та основні розділи бізнес плану, визначені типові помилки суб’єктів підприємництва у складанні маркетингового й фінансового плану.

Бердянська райдержадміністрація постійно співпрацює з суб’єктами підприємницької діяльності та проводить роботу із створення сприятливого бізнес-клімату в районі, в межах своїх повноважень. За ініціативи та підтримки райдержадміністрації, представники малого бізнесу змогли прийняти участь у конкурсі бізнес-грантів на започаткування та розширення власної справи.

Ресурсно-інвестиційним Центром  Бердянської райдержадміністрації продовжується практика надання консультаційних сесій для підприємців-грантоодержувачів щодо звітності по мікропроєктам, розгляду типових помилок, прикладів й зразків звітних документів для участі у бізнес-грантах.

Наразі Програма ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, уряду Королівства Данія та уряду Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, в окремих районах Запорізької області (Бердянський, Приморський, Приазовський, Оріхівський, Гуляйпільський, Якимівський, Більмацький, Мелітопольський та Токмацький). Метою Програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку пріоритетних секторів, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону. Загальна сума грантового пулу, який буде розподілено протягом 2019-2020 років, складає 5,24 млн. доларів США.

Максимальна сума одного гранту  250 000 гривень. Підприємці, які отримають грант, мають зробити власний внесок у реалізацію бізнес-плану (у грошовій чи іншій формі, наприклад, безоплатною працею, наданням обладнання, приміщення тощо) у розмірі не менше 25% від вартості проєкту.

Заявки потрібно подавати ВИКЛЮЧНО через онлайн-систему прийому заявок за посиланням: www.grant.ccc-tck.org.ua.

Заявки заповнюються і подаються ЛИШЕ українською мовою.

Кінцевий термін подання заявок: до 23:59 (за київським часом) 6 вересня 2020 року.

Запрошуємо суб’єктів підприємницької діяльності долучитися до участі у даному конкурсі та заповнення аплікаційних форм.

Посилання на конкурс, відео, фото та більш детальну інформацію ви зможете знайти за посиланнями:

на конкурс: https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/recovery-and-peacebuilding/grant-opportunities-UN-RPP/UN-RPP-grant-to-supoort-MSME-in-eastern-Ukraine/?fbclid=IwAR1DAqwg8iW8Ub28xjQlfrligkSSI9buOMJEpf8CM36A5_D9CNWl7md6WWQ            

https://bit.ly/33ugite

Відео: https://youtu.be/QZ1DENXh0J0

 За інформацією відділу інфраструктури та захисту довкілля  (Ресурсно-інвестиційного Центру райдержадміністрації)

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.