Триває підготовча робота над впровадженням інноваційного проекту «Створення єдиного безпекового простору в Бердянському районі шляхом організації системи оповіщення та навчання сільського населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій».

  Даний проект Бердянського району здійснюється в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Нідерландів.

  Реалізація даного безпекового проекту охоплює усі сільські ради та об’єднані громади Бердянського району та є результатом співпраці райдержадміністрації,громадськості,органів місцевого самоврядування та ДСНС.

  18.02.2020 року відділом економічного розвитку, відділом фінансів райдержадміністрації проведено робочу нараду з представниками ГО «Сільський добробут».

  На теперішній час вже підписаноУгоду про надання гранту від проекту ПРООН: «Посилення національної та місцевої спроможності для ефективного забезпечення правосуддя, безпеки та послуг з реінтеграції на постраждалих внаслідок конфлікту на територіях України».

  Під час зустрічі було обговорено основні напрямки бюджетного співфінансуванняпроекту та підготовки фінансових документів.

 

За інформацією відділу економічного розвитку (Ресурсно-інвестиційного Центру райдержадміністрації)

 

.

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.