Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Ресурсно-інвестиційний Центр Бердянського району запрошує до участі у навчальних грантах та проектах

Минув місяць, як в райдержадміністрації офіційно розпочав роботу Ресурсно-інвестиційний Центр Бердянського району. Весь цей час тривала активна робота, головною метою якої будо сприяння організаційному розвитку територіальних громад та громадських організацій, а також формування навичок та досвіду налагодження і розвитку ефективної співпраці громадських інституцій, органів місцевої влади та міжнародних партнерів.

Саме для реалізації цих завдань фахівцями Центру регулярно проводяться навчальні заходи для представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та громадських організацій, до яких залучаються спеціалісти відповідного напрямку діяльності.

Так, 4 листопада в райдержадміністрації відбувся черговий навчальний семінар Ресурсно-інвестиційного Центру Бердянського району, в якому взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ніна Борщова, працівники районного Ресурсного центру підтримки громад, селищний, сільські голови та голови громадських організацій району.

Для проведення навчання було запрошено практикуючого проектного менеджера Світлану Сущенко, яка має досвід у розробці проектів та їх відборі грантодавцями. Зокрема, лектор розповіла аудиторії про вимоги до заповнення аплікаційних форм, висвітила методику вибору грантових проектів, провела опитування серед учасників семінару щодо їх вимог і очікувань від грантодавців та від співпраці з районним Ресурсно-інвестиційним Центром, а також відповіла на питання присутніх.

Окрім цього, організатори семінару запропонували  аудиторії взяти участь у навчальному дистанційному е-курсі «Управління проектами місцевого розвитку» проекту DESPRO «Підтримка децентралізації в Україні», під час якого можна отримати ряд навичок у сфері управління проектами. Це, зокрема, ідентифікація проблем місцевого розвитку, формування концепції проекту та партнерства із зацікавленими сторонами для реалізації проекту, складання плану та визначення очікуваних результатів проекту, тощо.

Також було анонсовано проведення міні-гранту проекту ІСАР «Єднання» та рекомендовано представникам громадських організацій підготувати аплікаційні форми для участі у ньому. Адже, в рамках реалізації завдань даного проекту (сприяння організаціям громадянського суспільства у підвищенні свого організаційного потенціалу), зазначений міні-грант направлений саме на навчання та отримання спеціальних навичок, які дозволять громадським організаціям стати більш ефективними та життєздатними.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.