Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

 

Ресурсно-інвестиційний Центр Бердянського району запрошує до участі у навчальних грантах та проектах

Минув місяць, як в райдержадміністрації офіційно розпочав роботу Ресурсно-інвестиційний Центр Бердянського району. Весь цей час тривала активна робота, головною метою якої будо сприяння організаційному розвитку територіальних громад та громадських організацій, а також формування навичок та досвіду налагодження і розвитку ефективної співпраці громадських інституцій, органів місцевої влади та міжнародних партнерів.

Саме для реалізації цих завдань фахівцями Центру регулярно проводяться навчальні заходи для представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та громадських організацій, до яких залучаються спеціалісти відповідного напрямку діяльності.

Так, 4 листопада в райдержадміністрації відбувся черговий навчальний семінар Ресурсно-інвестиційного Центру Бердянського району, в якому взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ніна Борщова, працівники районного Ресурсного центру підтримки громад, селищний, сільські голови та голови громадських організацій району.

Для проведення навчання було запрошено практикуючого проектного менеджера Світлану Сущенко, яка має досвід у розробці проектів та їх відборі грантодавцями. Зокрема, лектор розповіла аудиторії про вимоги до заповнення аплікаційних форм, висвітила методику вибору грантових проектів, провела опитування серед учасників семінару щодо їх вимог і очікувань від грантодавців та від співпраці з районним Ресурсно-інвестиційним Центром, а також відповіла на питання присутніх.

Окрім цього, організатори семінару запропонували  аудиторії взяти участь у навчальному дистанційному е-курсі «Управління проектами місцевого розвитку» проекту DESPRO «Підтримка децентралізації в Україні», під час якого можна отримати ряд навичок у сфері управління проектами. Це, зокрема, ідентифікація проблем місцевого розвитку, формування концепції проекту та партнерства із зацікавленими сторонами для реалізації проекту, складання плану та визначення очікуваних результатів проекту, тощо.

Також було анонсовано проведення міні-гранту проекту ІСАР «Єднання» та рекомендовано представникам громадських організацій підготувати аплікаційні форми для участі у ньому. Адже, в рамках реалізації завдань даного проекту (сприяння організаціям громадянського суспільства у підвищенні свого організаційного потенціалу), зазначений міні-грант направлений саме на навчання та отримання спеціальних навичок, які дозволять громадським організаціям стати більш ефективними та життєздатними.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua