Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

 

В райдержадміністрації презентували Ресурсно-інвестиційний центр

7 жовтня 2016 року в Бердянській райдержадміністрації відбулась презентація унікального Ресурсно-інвестиційного Центру Бердянського району, аналогів якому не має в Запорізькій області. Захід проводився під головуванням голови райдержадміністрації Романа Молодецького та за участі заступника голови райдержадміністрації Ніни Борщової, начальника відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Володимира Сенченко, cелищного, сільських голів, голови Берестівської сільської об’єднаної територіальної громади.

Розповідаючи про місію Центру, голова райдержадміністрації Роман Молодецький зазначив, що структура створена з метою популяризації реформ, що проводяться в країні, систематизації роботи з потенційними інвесторами,  для залучення інвестицій в Бердянський район і пошуку нових, в тому числі і зарубіжних партнерів. Це дозволить громадам розвиватися не тільки за рахунок бюджетних коштів, але й використовувати додаткові фінансові вкладення. Перш ніж залучати партнерів для спільної роботи, ми вважаємо первинним завданням - показати, що громада може самостійно заробляти гроші. До того, як отримувати донорські кошти, ми повинні самі навчитися правильно працювати з грантами, з тими ресурсами, які отримаємо – підкреслив очільник району.

Один з ініціаторів створення Центру, головний координатор Володимир Сенченко наголосив, що у Бердянського району є потенціал для залучення донорів. На відміну від інших подібних організацій, що працюють в Україні, робота Центру не буде обмежуватися суто методичною підтримкою сільських та селищної рад. Основне завдання Центру - участь у донорських програмах, залучення інвесторів і додаткових коштів не лише на розвиток соціальної інфраструктури, підтримки та благоустрій територій, а й навчання громад. Основні функції Центру полягають у розширенні діяльності району в міжнародних проектах, складанні аплікаційних форм для участі представників району в грантах та програмах, сприянні іноземним інвесторам у визначенні перспективних об’єктів та напрямків інвестування, а також підготовці та реалізації міжнародних проектів. Зазначено, що завдяки цим можливостям Бердянський район може сприяти самодостатності громад, збільшити потенціал соціальної сфери, створити широкий якісний ринок послуг, розвинути курортний бізнес і туризм. Також присутнім був представлений перелік донорських програм, в яких можуть брати участь громадські організації Бердянського району.

Центр вже зміг представити перші результати своєї  поки що нетривалої роботи. Так сокоординатором Ресурсно-інвестиційного Центру Миколаєм Бондарєвим  представлено робочу версію проекту з навчання громад із залучення потенційних партнерів, у тому числі і міжнародних. Даним проектом передбачається втілення комплексу заходів, направлених на налагодження партнерських стосунків між українськими та польськими структурами місцевого самоврядування,  неурядовими організаціями з метою передачі досвіду роботи із проектного менеджменту в нових геополітичних умовах, в контексті інтеграційних процесів  в Європі.

Ресурсно-інвестиційний Центр Бердянського району продовжуватиме роботу  як  з реалізації вже анонсованого проекту, так і з формуванням нових проектних пропозицій. За для виконання цього завдання – необхідно долучити до співпраці селищну і сільські ради. Саме від активізації громад району щодо пошуку ідей для втілення проектів залежить подальша робота Центру.

З презентаційними матеріалами можна ознайомися тут

 

Відділ економічного розвитку та ЖКГ

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua