Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ресурсно-інвестиційний центр

Програма ООН проводить цикли бізнес-тренінгів з практичних аспектів підприємницької діяльності

Програма ООН із відновлення та розбудови миру, за підтримки Європейського Союзу,  уряду Японії проведе  у серпні-вересні 2020 року 9 триденних бізнес-тренінгів з практичних аспектів підприємницької діяльності і 7 дводенних бізнес-тренінгів зі стратегічного розвитку бізнесу.

Детальніше...

Керівник Ресурсно-інвестиційного Центру Бердянського району прийняв участь у тренінгу Продовольчої та сільськогосподарської організації ОНН (ФАО)

05 серпня у м.Токмак відбувся тренінг «Підготовка бізнес плану для подання заявки на участь у конкурсі грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро, малих та середніх підприємств окремих районів та міст Донецької, Луганської та Запорізької областей», в якому взяв участь начальник відділу інфраструктури та захисту довкілля Бердянської райдержадміністрації Володимир Сенченко.

Детальніше...

Райдержадміністрація та ГО «Сільський добробут» проводить спільну роботу щодо впровадження «soft»-складової проекту «Створення єдиного безпекового простору в Бердянському районі»

Даний проект Бердянського району здійснюється в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Нідерландів.

Проект направлений на автоматизацію процесів оперативного доведення до чергових служб центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, територіальних органів та підрозділів ДСНС, підприємств, установ, організацій та населення сигналів і повідомлень про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій природного, техногенного та воєнного характеру, постійного інформування їх про обстановку, що склалася у зоні можливого ураження.

Детальніше...

Триває спільна робота над реалізацією проекту «Створення єдиного безпекового простору в Бердянському районі шляхом організації системи оповіщення та навчання сільського населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій»

Даний проект Бердянського району здійснюється в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Нідерландів.

Головною метою проекту є створення умов для своєчасного оповіщення, забезпечення безпеки та підвищення рівня захисту населення Бердянського району від впливу шкідливих техногенних, природних та екологічних факторів.

Детальніше...

Триває підготовча робота над впровадженням інноваційного проекту «Створення єдиного безпекового простору в Бердянському районі шляхом організації системи оповіщення та навчання сільського населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій».

  Даний проект Бердянського району здійснюється в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Нідерландів.

  Реалізація даного безпекового проекту охоплює усі сільські ради та об’єднані громади Бердянського району та є результатом співпраці райдержадміністрації,громадськості,органів місцевого самоврядування та ДСНС.

Детальніше...

Бердянська райдержадміністрація спільно з підприємцями перемагає в грантових конкурсах та розвиває «зелений туризм».

 Бердянська райдержадміністрація постійно співпрацює з суб’єктами підприємницької діяльності та проводить роботу із створення сприятливого бізнес-клімату в районі, в межах своїх повноважень.

 За ініціативи та підтримки райдержадміністрації, представники малого бізнесу змогли прийняти участь у конкурсі бізнес-грантів на започаткування та розширення власної справи.

Детальніше...

Бердянський район впроваджує інноваційний проект в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру UN RPP

 Одним із головних пріоритетів Бердянської райдержадміністрації є робота з громадськими організаціями району та органами місцевого самоврядування щодо спільної участі в актуальних грантових програмах та міжнародних проектах. Це в свою чергу, дозволяє залучити інвестиції, економити бюджетні кошти, згуртувати громадськість, сформувати європейські цінності серед населення та забезпечити сталий розвиток територій Бердянського району.

   За ініціативи та підтримки райдержадміністрації, селищна та сільські ради, об’єднані громади спільно з громадськими організаціями приймають участь у заповнені аплікаційних форм міжнародних грантових та донорських організацій.

Детальніше...

Зустріч з координаторами Проекту Українського фонду соціальних інвестицій в сфері покращення медичних послуг первинної ланки

 До Бердянського району 24 січня завітали локальні координатори Проекту Українського фонду соціальних інвестицій Південно-Східного регіонального представництва УФСІ. Робочий візит присвячений конкурсу субпроектів, метою яких є покращення первинної медицини у сільській місцевості (УФСІ VIІ)», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку KfW.

Детальніше...

Бердянський район продовжує партнерство з Програмою ООН. Оголошено новий грантовий конкурс із відновлення та розбудови миру!

29 жовтня відбулось перше засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Бердянського району.

У даному заході взяли участь: координатор Програми ООН із відновлення та розбудови миру компоненту «Громадська безпека та соціальна згуртованість» UN RPP Михайло Карелін, представники Бердянської райдержадміністрації, районної ради, громадських організацій району, Нацполіції, ДСНС та активні громадяни.

Детальніше...

Проекти у сфері громадської безпеки та соціальної згуртованості – пріоритет Бердянського району у співпраці з Програмою ООН (UN RPP)

З 9 по 13 жовтня проводився цикл тренінгів «Менеджмент проектів у сфері громадської безпеки, доступу до правосуддя та соціальної згуртованості» у рамках співпраці Бердянського району з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру.

Детальніше...

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.