ЖКГ району

Держенергонаглядом розпочато планові та позапланові заходи державного нагляду (контролю)

Сьогодні, у вирі соціальних і політичних подій та в умовах карантинних обмежень, надійність і безпека електро- й теплопостачання залишаються на першому місці.

Детальніше...

Держенергонагляд повідомляє: збиті електроопори – одна із причин знеструмлення споживачів

Щорічно внаслідок пошкодження об’єктів енергетичної інфраструктури енергетики несуть значних збитків. При цьому необхідно виокремити руйнування електроопор внаслідок дорожньо-транспортних пригод (ДТП).

Детальніше...

Щодо виконання протоколу позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС

Відокремлений підрозділ «Бердянський міськрайонний відділ ДУ «Запорізький ОЛЦ МОЗ України»,  інформує Вас, щодо результатів соціально-гігієнічного моніторингу та лабораторних досліджень для відомчого лабораторного контролю якості та безпечності питного водопостачання району.

Для водозабезпечення населення та всіх об’єктів району використовується питна вода підземних джерел, яка по санітарно-хімічному природному складу не відповідає вимогам пункту 3.5 ДСанПіН 2.2.4. 171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною». Всього досліджено 72 проби питної води, протягом 6 місяців, з яких у 68 пробах виявлено відхилення, що становить   94%.

По соціально-гігієнічному моніторингу досліджено 12 проб  питної води з чотирьох артезіанських свердловин та восьми водонапірних башт Троянського, Андрівського, Андріївського та Осипенківського СГПВ. За результатами дослідження у всіх пробах встановлено суттєві відхилення (100%).

Для відомчого контролю досліджено 60 проб питної води. За результатами дослідження у 56 пробах встановлено відхилення (93%).

Аналіз досліджень питної води показав, що у всіх відібраних пробах (Осипенківський СГПВ та два водозабори; Троянський  СГВП та  водозабір; Андрівсько-Полоузівський СГПВ, Дмитрівський №1 та №2; Шевченківський СГПВ, Андріївський СГПВ) виявлені відхилення по завищених показниках присмаку, загальної жорсткості, сухого залишку, вмісту хлоридів та сульфатів, загального заліза.  В пробах питної води  Андріївського СГПВ ще виявлено завищений вміст нітратів.

Були проведені лабораторні дослідження якості та безпечності питної води трьох громадських колодязів сіл Берестового, Троїцького та Миколаївки, яка використовується населенням для питного водопостачання. За результатами дослідження, у всіх  трьох пробах, встановлено відхилення від допустимих нормативів по санітарно-хімічних показниках: в питній воді Берістівського громадського колодязя завищений вміст нітратів (65,3 мг на дм/ куб. при допустимому нормативі < 50 дм/куб); в питній воді Троїцького громадського колодязя завищений вміст нітратів (81,1 мг на дм/ куб. при допустимому нормативі < 50 дм/куб) та каламутності – 4,3 НОК при допустимому нормативі < 3.5); в питній воді Миколаївського громадського колодязя завищений вміст нітратів (74,2 мг на дм/ куб. при допустимому нормативі < 50 дм/куб), загальної жорсткості (12,5 ммоль/дм куб. при допустимому нормативі < 7.0 дм/куб); в питній воді Осіпенківського громадського колодязя завищений вміст загальної жорсткості (37,5 ммоль/дм куб. при допустимому нормативі < 7.0 дм/куб), сухого залишку (2845,0 мг/дм куб. при допустимому нормативі 1500 мг/дм куб), хлоридів (465,3 мг/дм куб при допустимому нормативі < 350 мг/дм куб).

За санітарно-мікробіологічними показниками у всіх пробах питної води бактеріального забруднення не виявлено, що свідчить про епідемічну безпечність.

        

 

Завідувач ВП «БЕРДЯНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ВІДДІЛ ДУ «ЗАПОРІЗЬКИЙ ОЛЦ МОЗ УКРАЇНИ»Олександра КІКАРОШ

Дотримання Правил охорони електричних мереж – запорука надійного електропостачання

Доволі часто трапляються непоодинокі випадки порушень Правил охорони електричних мереж (далі – Правила) суб’єктами підприємництва, громадянами, власниками та користувачами земельних ділянок.

Детальніше...

Випадки припинення розподілу електричної енергії

Послуги з розподілу електричної енергії надаються користувачам системи розподілу (далі – Користувач) безперервно, крім випадків, передбачених договором про надання послуг з розподілу електричної енергії та Кодексом системи розподілу (далі – КСР).

Припинення розподілу електричної енергії передбачено КСР (глава 11.5, розділ 11) у таких випадках:

Детальніше...

Що робити, якщо згорів електролічильник: рекомендації Держенергонагляду

Якщо Ви виявили, що прилад обліку спожитої електроенергії (лічильник) не працює, плавиться або димить, потрібно негайно звернутися до обленерго для його заміни. Такі дії передбачено Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою Національної комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 року № 312.

Детальніше...

Перелік підприємств, установ та організацій, які надають житлово-комунальні послуги на території Бердянського району

№ з/п

 

Повна назва підприємства

Адреса

Найменування послуг,що надаються

ПІБ

Посада керівника,тел.

 

1

 

Колективне підприємство «Андріївська тепломережа»

 

 

71140, Бердянський район,
смт. Андріївка,
вул. Праці, 29

 

Теплопостачання

Проценко Надія Михайлівна,директор,(06153)91-4-67

 

2

Комунальне підприємство

«Новопетрівський сількомунгосп»

 

71162,
Бердянський район,
с.Новопетрівка,
вул.Центральна, 43

Теплопостачання,

поводження з побутовими відходами

Горбенко Світлана Олександрівна  директор, (06153)98-3-10

 
 

3

Комунальне підприємство

«Новотроїцький

сількомунгосп»

 

 

71144,
Бердянський район,
с. Новотроїцьке,
вул. Лактіонова, 60

Теплопостачання

Орляк Євгеній Владиславович,директор,  (06153)97–5–83

 

 

4

Комунальне підприємство

«Червонопільський

сількомунгосп»

71170,
Бердянський район,
с. Червоне Поле,
вул. Центральна,121

Теплопостачання, водопостачання

Гетьман Тетяна Михайлівна, ,директор,  (06153)95–1–38

 

 
 

5

Комунальне підприємство

 «Андріївське житлово-побутове господарство»

71140,
Бердянський район,
с-щеАндріївка,
вул. Нова, 2

 

Водопостачання, обслуговування житлового фонду

 

Мігуля ЮрійМиколайович, ,директор, (06153)91-6-88-

 

 
 

6

Комунальне підприємство

 «Андрівський

сількомунгосп»

 

71150,
Бердянський район,
с. Андрівка,
вул. Центральна, 51

Водопостачання

 

Замета Анатолій Анатолійович,директор,

-0996221282
0961221617

 
 

7

Осипенківська СОТГ (договір з ФОП   Гаденко О.Л про надання послуг на території с. Осипенко)

 

71160,
Бердянський район,
с. Осипенко,
вул. Центральна, 35

Водопостачання

Гаденко Олександр Леонідович,(06153)99-8-99

 

8

Дмитрівська сільська рада (договір з ФОП Наумов А.А.

про надання послуг на

 території Дмитрівської сільської ради)

 

71162,
Бердянський район,
с. Дмитрівка,
вул. Праці, 4

Водопостачання

Наумов А.А., (06153)94-6-42

 


 

Про якість питної води, яка надходить споживачам на території Бердянського району

За інформацією, наданою відокремленим підрозділом «Бердянський міськрайонний відділ Державної установи «Запорізькій обласний лабораторний центр МОЗ України», протягом 3 кварталу 2019 року  досліджені проби питної води населених пунктів Бердянського району  смт Андріївка, с. Андрівка, с. Дмитрівка, с. Осипенко, с. Полоузівка, с.Трояни, с. Шевченко на відповідність ДСанПіН 2.2.4.171-10.

Детальніше...

Щодо створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків

З липня 2015 року діє закон України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирномубудинку", що фактично вніс революційні зміни до питання управління будинком.

Детальніше...

ПАТ «Запоріжгаз» проводить роботи по заміні лічильників

               Шановні мешканці Бердянського району!

На виконання доручення голови облдержадміністрації від 27.10.2015 № 08-02-07/5  «Про моніторинг ситуації, що склался у зв`язку із заміною або встановленням лічильників природного газу ПАТ «Запоріжгаз», повідомляємо наступне.

Детальніше...

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.