Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запорізька область продовжує готувати теплоенергетичну інфраструктуру до зими

Представники Управлінь Держенергонагляду в областях продовжують здійснювати моніторинги теплових господарств стосовно їх готовності до роботи в опалювальному періоді 2020-2021 років (далі – ОП).

Керівникам органів місцевого самоврядування у Запорізькій області наголошено на необхідності належної підготовки теплових господарств, взяття під особистий контроль стан виконання заходів з підготовки до ОП та своєчасного підписання Актів готовності.

Також на Запоріжчині 29 вересня 2020 року відбулась нарада з питання підготовки об’єктів соціальної сфери регіону до роботи в ОП під головуванням заступника голови Запорізької облдержадміністрації.

Участь у засіданні взяли керівники Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва, Департаменту освіти і науки, начальник управління фінансового та кадрового забезпечення Департаменту охорони здоров’я. Від Управління Держенергонагляду у Запорізькій області були присутні заступник начальника Управління Юрій Самойленко та провідний інспектор Ольга Брикалова.

Під час наради було зазначено, що відсоток теплопостачальних організацій, які мають оформлені та підписані Держенергонаглядом Акти і готові до роботи в ОП,складає лише 50%.

Тому було запропоновано:

- провести звірку з відповідними Департаментами щодо списків об’єктів соціального значення, які отримали Акти готовності;

- провести нараду 12 жовтня 2020 року для остаточного аналізу підсумків готовності теплопостачальних організацій та соціально важливих об’єктів Запорізької області до роботи в ОП.

Нагадаємо, що норми чинних Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду вимагають залучення представників Держенергонагляду до участі у комісіях підприємств, установ та організацій з перевірки готовності теплових господарств до роботи в ОП та обов’язкового підписання ними Акту готовності до роботи в опалювальний період.

 

Сектор містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.