Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

План роботи колегії Бердянської районної державної адміністрації на ІV квартал 2018 року

Найменування питання

Дата проведення

Доповідач

Дата надання матеріалу

Відповідальний за підготовку

Про стан кадрової роботи та питань запобігання корупції в управлінні фінансів Бердянської райдержадміністрації за 2018 рік

26.12.2018

Завгородня М.Д.

начальник управління фінансів райдержадміністрації

18.12.2018

Перший заступник голови райдержадміністрації Бєлогуров Г.В.

Про організацію Бердянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді роботи з жертвами домашнього та гендерно обумовленого насильства та створення спеціалізованого формування «Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі»

26.12.2018

Пєйчева С.Г.

директор Бердянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

18.12.2018

Заступник голови райдержадміністрації

Борщова Н.В.

Про стан впровадження медичної реформи в закладах охорони здоров’я Бердянського району

26.12.2018

Жогло О.К.

завідувач сектору з питань охорони здоров’я райдержадміністрації

18.12.2018

Заступник голови райдержадміністрації

Борщова Н.В.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.