Продажа квартир на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже? Однокомнатная квартира на первом этаже. Полезные самоделки для дома. Самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Оформление покупки авто. Быстрое оформление договора купли продажи авто. Порядок оформления авто. Кредит на развитие бизнеса. Где взять кредит для бизнеса. Кредит на развитие малого бизнеса. Уроки создания сайта на joomla. Лучшие joomla уроки бесплатно. Joomla интернет магазин уроки.
Joomla seo плагины. Joomla seo оптимизация. Настройка seo joomla. Ремонт дома своими руками. Как начать строить дом своими руками. Строительство дома с нуля. Seo продвижение сайтов. Качественная seo оптимизация сайта. Seo оптимизация своими руками.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

План роботи колегії Бердянської районної державної адміністрації на ІV квартал 2018 року

Найменування питання

Дата проведення

Доповідач

Дата надання матеріалу

Відповідальний за підготовку

Про стан кадрової роботи та питань запобігання корупції в управлінні фінансів Бердянської райдержадміністрації за 2018 рік

26.12.2018

Завгородня М.Д.

начальник управління фінансів райдержадміністрації

18.12.2018

Перший заступник голови райдержадміністрації Бєлогуров Г.В.

Про організацію Бердянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді роботи з жертвами домашнього та гендерно обумовленого насильства та створення спеціалізованого формування «Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі»

26.12.2018

Пєйчева С.Г.

директор Бердянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

18.12.2018

Заступник голови райдержадміністрації

Борщова Н.В.

Про стан впровадження медичної реформи в закладах охорони здоров’я Бердянського району

26.12.2018

Жогло О.К.

завідувач сектору з питань охорони здоров’я райдержадміністрації

18.12.2018

Заступник голови райдержадміністрації

Борщова Н.В.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.