Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

 

Вечір-реквієм «На підвіконні палахтить скорботи полум’я священне»

В народу є пам’ять, вона непогасна,
Як зірка в туманному тлі…
Коротка дорога та світла і ясна,
Як крихітна свічка в моєму вікні.

22 листопада, в День пам’яті жертв голодоморів в Україні, вОсипенківському краєзнавчому музеї відбувся вечір-реквієм «На підвіконні палахтить скорботи полум’я священне», присвячений вшануванню пам’яті загиблих під час голодоморів в Україні 1921-22, 1932 – 1933 рр. Учасниками заходу були вихованці краєзнавчої студії «Джерельце» та учні 5-А класу Осипенківської ЗОШ І-ІІІст.

В ході заходу відбувся перегляд документальних  відео та фотоматеріалів, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу в ХХст., зокрема у 1921-22, 1932-1933 роках.

Також було переглянуто документальний фільм зі спогадами свідків тієї трагедії, яким вдалося вижити. Зачитали і спогади депутата Новоспасівської волосної Ради у 1921-25 рр. Ганни Реви про голод в селі взимку і на весні 1921-22 років.

Діти ознайомились із викладкою літератури «Допоки пам'ять в серці не згасає...».

Схиливши голови над запаленими свічками, учасники вечора вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх людей, які загинули в роки голодомору в Україні.

Працівники музею закликали присутніх згадати у своїх молитвах усіх тих, хто страждав і помер під час великого геноциду українського народу та зазначили, що пам'ять про голодомор має бути вічною, як реквієм, як пересторога  всім сущим на Землі.

За матеріалом директора Осипенківського краєзнавчого музею Олегя Будяка

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.