Заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів проходять в бібліотеках району

До Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, в бібліотечних закладах району організовано експозиції, виставки документів, книжкові викладки, які відображають трагічні події в житті українського народу, пов’язані з голодоморами. Працівники бібліотек проводять для дітей та дорослих інформаційно-просвітницькі заходи відповідної тематики.

Так, 19 листопада 2014 року в Осипенківській бібліотекі-філії, під час тематичного огляду "Не згасне свічка болю і скорботи", трагічні сторінки історії своєї країни пізнавали учні 5-го класу місцевої ЗОШ, а в Андріївській центральній районній бібліотекі для дорослих відбулась інформаційна година «Блукало лихо по землі»,  діє виставка-реквієм «Хай скорботних свічок вогні запалюють у кожному вікні», проводиться тематичний перегляд книжок «Голодомор в художній літературі». 

 

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua