Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Герой України Богдан Завада

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 600/2014

Про присвоєння Б.Заваді звання Герой України

За виняткову мужність, героїзм і самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності Української держави, вірність військовій присязі постановляю:

Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” ЗАВАДІ Богдану Олексійовичу - лейтенанту (посмертно).

Президент України  Петро ПОРОШЕНКО

19 липня 2014 року

Біографія Богдана Завади

Народився 26 червня 1979 року у м.Запоріжжя. навчався з 1986 року у середній школі №63. З 1994 року продовжив навчання у школі-комплексі №7, яку закінчив у 1996 році.

З 1996 року навчався на заочній формі навчання у Запорізькому національному технічному університеті на спеціальності інженера-механіка автомобілебудування, який закінчив у 2002 році та отримав диплом спеціаліста.

На військову строкову службу був призваний 23 грудня 1997 року у військову частину «Гепард» ВВ МВС України. У грудні 1998 року перейшов на службу за контрактом у військовій частині 3029 «Гепард» на різних посадах, починаючи з інструктора-стрілця і до командира механізованої роти спеціального призначення 9 полку спеціального призначення (військова частина 3029 «Гепард») Південного ТрК ВВ МВС України.

16.09.2013 року отримав військове звання «лейтенант».

Одружений, має сина Олексія (04.09.2002 р.н)

 

Командир Нацгвардії Богдан Завада героїчно загинув, прикриваючи товаришів під Маринівка

Під час бою біля Маринівка в Донецькій області в середу, 16 липня героїчно загинув командир роти спеціального призначення військової частини 3029 лейтенант Богдан Завада, який був родом із Запоріжжя.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

В ході бою Завада прикривав особовий склад і особисто вів вогонь з протитанкового гранатомета.

"Він підбив БТР терористів, знищив 10 терористів і цим допоміг перегрупуватися бійцям Нацгвардії на блокпосту. Після трагічної загибелі лейтенанта, терористи взяли телефон лейтенанта і почали знущатися по телефону над дружиною загиблого ... Повідомили їй, що чоловіка більше немає. Без батька залишився 12 - річний син ", - підкреслив Аваков.

Глава МВС подав рапорт президенту Петру Порошенко про присвоєння Богдану Заваді звання Героя України посмертно. 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.