Проведена робоча нарада щодо попередження пожеж та надзвичайних ситуацій у закладах охорони здоров’я

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ірини Півень 5 січня 2022 року відбулась робоча нарада про хід виконання протокольного доручення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 29.12.2021 №35 щодо попередження пожеж та надзвичайних ситуацій у закладах охорони здоров’я Бердянського району за період з 31.12.2021 по 05.01.2022.

Бердянською районною державною адміністрацією спільно з органами місцевого самоврядування відпрацьовано та складено Графік проведення комплексних обстежень експлуатації медичного і технологічного обладнання та дотримання передбачених законодавством вимог пожежної та техногенної безпеки, а також безпеки праці в закладах охорони здоров’я із стаціонарними відділеннями.

Органами місцевого самоврядування спільно з представниками районного управління ГУ ДСНС України в Запорізькій області проведено обстеження 6 закладів охорони здоров’я району.

Особливу увагу приділено  закладам охорони здоров'я із стаціонаром та з наявністю кисневого та іншого обладнання, яке використовується для лікування хворих на COVID-19.

В ході обстеження перевіряється стан утримання шляхів евакуації, первинних засобів пожежогасіння, електричного господарства, внутрішнього і зовнішнього водопостачання, кисневого обладнання та іншим основним аспектам пожежної і техногенної безпеки.

Також з персоналом закладів охорони здоров’я проводяться інструктивні бесіди щодо забезпечення пожежної безпеки в закладах, у тому числі під час експлуатації медичного та технологічного обладнання. Окрему увагу рятувальники приділяють алгоритму і порядку дій у разі виникнення небезпечних подій, правилам застосування первинних засобів пожежогасіння, перевіряється стан під’їздів пожежно-рятувальної техніки до лікувальних корпусів, вододжерела на території установ, наявність дизельних генераторів та точок під’єднання на випадок екстреного відключення електропостачання.

Такі профілактичні заходи триватимуть надалі по всьому району, оскільки важливу роль у захисті від пожеж відіграє як належний протипожежний стан об’єкту, так і знання та практичні навички персоналу на випадок виникнення екстремальних ситуацій.

 

Відділ з питань цивільного захисту райдержадміністрації

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.