Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Військовослужбовці приймають вітання з нагоди свята

14 жовтня – особлива дата для кожного українця. У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі, свідками справжнього героїзму та сили духу яких ми є впродовж останніх років.

Сьогодні, напередодні Дня захисників і захисниць України, військовослужбовці Бердянщини приймають вітання з нагоди свята. У кожній військовій частині відбуваються урочисті зібрання та шикування, відзначаються кращі службовці, а також вшановується пам'ять загиблих побратимів.

Так, від імені керівництва та мешканців району, колектив Бердянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки і особовий склад 3-го патрульного батальйону військової частини 3033 Національної гвардії України вітали перший заступник голови РДА Ірина Півень та керівник районного центру допомоги учасникам АТО Олександр Солощенко.

Звертаючись з вітальними словами до захисників України, Ірина Григорівна подякувала воїнам за патріотичну позицію, мужність, відвагу та побажала всім міцного здоров'я, злагоди й миру.

З нагоди свята та враховуючи сумлінне виконання службових обов’язків, старанність та ініціативність окремих військовослужбовців було нагороджено Грамотами Бердянської райдержадміністрації.  

Відзнаки отримали зокрема представники 3-го патрульного батальйону в/ч 3033 НГУ – Павло Тєрєхов, Володимир Логвіненко і  Радіон Грибінюк, а також працівники Бердянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки – Анатолій Побережник, Юрій Анненко, Павло Тарасенко, Олександр Гвоздка, Валентин Басенко і Наталія Петренко.

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.