Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вживаються заходи для оперативного підписання договорів на забезпечення бюджетних установ газом

На початку тижня у всіх громад Бердянського району, а також у Бердянській райдержадміністрації було проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де було розглянуто питання про епідеміологічний стан на території населених пунктів району та про стан підготовки до опалювального періоду бюджетних установ.

У зв’язку з поширення гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, було прийнято рішення посилити контроль за дотриманням протиепідемічних обмежень на територіях громад та у разі ускладнення ситуації інформувати керівництво району і області.

Комісіями було проаналізовано ситуацію, яка склалася з підписанням договорів на забезпечення бюджетних установ газом напередодні опалювального сезону. За результатами розгляду даного питання було прийнято рішення повідомити Бердянське РУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області і Департамент з питань цивільного захисту населення Запорізької облдержадміністрації про виникнення в районі ситуації, яка може привести до загрози виникнення надзвичайної ситуації місцевого рівня.

Таким чином, здійснюється ряд необхідних заходів, які направлені на врегулювання ситуації, що наразі є характерною для всієї території України, і мають пришвидшити процес підписання НАК «Нафтогаз України» середньострокових договорів на постачання газу по фіксованій ціні з бюджетними установами.

Додамо, що проведення засідань ТЕБ та НС у регіонах забезпечує юридичний аспект для оперативного підписання договорів. Йдеться про типові договори, які затверджують постачання газу за фіксованим тарифом для бюджетних установ – 13,7 грн за кубометр (з урахуванням транспортування та ПДВ – 16,8 грн).

Ця пропозиція щодо фіксованої ціни для бюджетних установ є нижчою, ніж поточні світові ціни на газ. Передбачається, що вона буде діяти протягом 15 місяців — до кінця 2022 року. Після укладання договорів одразу може розпочатися обігрів шкіл, дитячих садків, лікарень та інших бюджетних установ, якщо цього потребує температурний режим.


 

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.