Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У Бердянському районі триває аварійне відновлення штучних споруд

На замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» у Бердянському районі в рамках послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Запорізької області та штучних споруд на них виконуються аварійні роботи. Відновлення охопило штучні споруди на чотирьох ділянках автодороги О081662 Приморськ - Борисівка - Єлизаветівка - Андріївка - Берестове Бердянського району: км 30+750; км 32+023; км 32+700; км 33+300.

Нині фахівцями підрядної організації ТОВ «ПІВДЕНРЕМБУД» на всіх чотирьох штучних спорудах виконано демонтаж однобічного огородження, демонтаж стальних зварних поручнів, розбирання колесовідбійного брусу з цегли та розбирання залізобетонної тротуарної плити, а також розбирання залізобетонних стовпчиків перильної огорожі.

На штучних спорудах, розташованих на ділянках автодороги О081662 км 32+023; км 32+700; км 33+300 проведена розробка грунта вручну, очищення підмостового русла від кущів, очерету та трави, очищення русел від наносів.

Окремо на штучних спорудах, розташованих на ділянках автодороги О081662 км 32+700 та км 33+300 проведено укріплення русла шляхом влаштування монолітної бетонної плити.

Наразі фахівцями підрядної організації виконується влаштування каркасу з сітки на внутрішній поверхні арок. Заплановано роботи з влаштування поновленого захисного шару залізобетонних прогонових конструкцій методом вологого торкретування. Тривають роботи з влаштування тротуарів.

 

За інформацією ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.