Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Приведення доріг району у відповідність ДБН: інспекція стартувала в Бердянську

За ініціативою голови Бердянської райдержадміністрації Олексія Бакая в районі стартувала інспекція доріг – представники патрульної поліції Запоріжжя перевірили найбільш небезпечні аварійні ділянки Бердянська.

Якісні дороги і безпека руху – одне з ключових завдань, яким мають приділяти особливу увагу представники влади різних рівнів. У зв’язку з цим в Бердянському районі проводитимуться інспекції з перевірки безпеки руху. Старт цим заходам було дано в Бердянську.

Представники обласної поліції разом з депутатом районної ради Григорієм Патеєм, фахівцями БРДА та КП «Міськсвітло», яке відповідає в Бердянську за дорожню розмітку та встановлення дорожніх знаків, оглянули найбільш аварійно-небезпечні ділянки міста. За попередніми результатами огляду встановлено наступне:

- перехрестя Східного проспекту та вул. Перемоги: обладнати додаткову смугу для повороту з проспекту;

- перехрестя Петровського шляху та Східного проспекту: спростити рух за рахунок нанесення дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків;

- на перехресті Мелітопольського шосе, вул. Довганюка та підйому із Західного проспекту організувати рух по колу;

- частину дороги Східного проспекту за поворотом за світлофором на перехресті з вул. Довганюка розширити;

- вул. Макарова – при повороті поблизу готелю «Sun Resort» необхідно покращити видимість потоку транспорту з Коси і на Косу

Означений перелік проблемних ділянок м. Бердянська не є вичерпним. Результати перевірки будуть оформлені офіційним листом від обласної поліції, який буде направлено на ім’я голови БРДА та міського голови Бердянська. Приписи поліції дадуть старт розробці проектів для усунення встановлених порушень.

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.