Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кабмін затвердив план заходів з виконання нацпрограми «Україна-НАТО» на 2021 рік

16 червня Кабінет Міністрів затвердив план заходів з виконання річної національної програми під егідою комісії Україна-НАТО на 2021 рік та показників ефективності її виконання. Важливо, що план "гармонізований" з основними стратегічними документами держави.

Згідно з пояснювальною запискою, план містить перелік конкретних кроків реформування за відповідними напрямами з метою інтеграції України до НАТО. Серед іншого, це:

-  навчання держслужбовців з питань євроатлантичної інтеграції;

-  розробка стратегічних наративів з інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції;

-  проведення роз'яснювальної роботи серед особового складу в збройних силах;

-  прийняття антикорупційної стратегії на 2021-2025 роки та забезпечення її запуску;

-  контроль за деклараціями держслужбовців;

-  моніторинг ефективності заходів з фінансового контролю.

Документ зобов'яже Національну поліцію і НАЗК збирати інформацію щодо порушень у фінансуванні політичних партій та подання ними звітів.

Крім цього, передбачено подальша реформа по децентралізації, плани з інформаційної політики, в тому числі проведення тренінгів для журналістів щодо інформаційної безпеки, модернізація технічної бази Національної громадської ТРК Україна, розвиток інфраструктури телерадіомовлення в прикордонних регіонах і в зоні проведення ООС, вжиття заходів по обмеження мовлення російських ТРК на території України, зокрема, моніторинг провайдерів.

Також Україна і НАТО обмінюватимуться інформацією про можливі викиди радіоактивних речовин, забруднення навколишнього середовища, загрози об'єктам критичної інфраструктури. Планується установка базових станцій глобальних навігаційних супутникових систем.

У документі зазначено, що Україна прагне приєднатися до НАТО і здійснює необхідні реформи. Україна не буде розглядатися реальним кандидатом на членство в НАТО за відсутності серйозного прогресу в усіх сферах розвитку держави, зокрема успішної реформи сектору безпеки.

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.