Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Співпраця з депутатами Запорізької обласної ради

6 квітня Бердянський район відвідав депутат Запорізької обласної ради (фракція «СЛУГА НАРОДУ»), член постійної комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу Олександр Галіцін. Свій візит до Бердянщини депутат обласної ради розпочав зустріччю із головою райдержадміністрації Іриною Півень та начальником відділу економіки, інфраструктури та захисту довкілля РДА Володимиром Сенченко.

Під час зустрічі було обговорено можливість фінансування проектних ініціатив та об’єктів новоствореного Бердянського району з обласного та державного бюджетів. Визначено основні напрямки, які забезпечать соціально-економічний та сталий розвиток селищних та сільських громад.

Голова райдержадміністрації Ірина Півень відзначила, що до даного процесу повинні активно долучитися також голови територіальних громад, особливо в питанні актуалізації проектно-кошторисних документацій.

 

Відділ економіки, інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.