Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Представники Бердянського району стали чемпіонами України з армреслінгу

Сьогодні, в Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку, відбулася зустріч голови райдержадміністрації Ірини Півень з громадським активістом, психологом, спортивним тренером та рекордсменом Книги Рекордів України Володимиром Моісеєм.

Під час зустрічі пан Володимир передав очільниці району запрошення до участі в соціально-благодійному проєкті «Повір у себе», який відбудеться 15 квітня в Бердянському міському Палаці  Культури.

Метою проєкту є привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також в підтримку рівності між людьми, зокрема з інвалідністю, та протидії підліткової наркоманії.

В свою чергу Ірина Григорівна висловила щиру вдячність Володимиру Моісею за активну роботу з шкільною молоддю, в тому числі й з дітьми з Бердянського району.

Так, на початку квітня у місті Полтаві відбувся чемпіонат України з армспорту серед молоді, юнаків та юніорів. До збірної Запорізької області увійшли юні спортсмени з Бердянська та Бердянського району, одним із тренерів та кураторів яких й був пан Володимир. До речі, у підготовці команди також взяли участь тренер з м.Приморськ Андрій Філіпов й бердянські тренери Вадим Марков і Віталій Гав'яз.

За підсумками змагань, у своїх вікових категоріях, чемпіонами України  стали мешканець с.Андріївка Максим Трегубенко і житель Новопетрівки Андріан Починок. А Володимир Моісей став чемпіоном України на праву руку серед людей з інвалідністю. Таким чином, наші земляки увійшли до складу Збірної України й попереду в них участь у міжнародних змаганнях з армспорту.

На завершення зустрічі Ірина Григорівна побажала пану Володимиру та його підопічним подальших успіхів і нових спортивних перемог!

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.