Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розпочато прийом творів на присудження обласної літературно-мистецької премії імені Петра Ребра

З першого квітня 2021 року Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації розпочинає прийом творів на присудження обласної літературно-мистецької премії імені Петра Ребра.

Премія заснована у 2016 році з метою вшанування пам’яті видатного запорізького поета, прозаїка, публіциста, літературознавця, гумориста і сатирика, перекладача, журналіста, драматурга, краєзнавця, громадського і культурного діяча Петра Павловича Ребра, поповнення літературної і мистецької скарбниці Запорізької області новими творами у різних жанрах, виявлення та підтримки творчо обдарованих особистостей.

Згідно з Положенням претендентами на премію можуть бути громадяни України, яким виповнилося 18 років та які проживають і зареєстровані у Запорізькій області, та творчі колективи Запорізької області.

Премія встановлюється у чотирьох номінаціях:            

-  «Літературні твори» (художні твори різних жанрів, які були надруковані протягом останніх п’яти років) – 20 тис. гривень;

-  «Літературознавство і публіцистика» (літературознавчі, публіцистичні, журналістські праці, в яких досліджується або пропагується творчість Петра Ребра) – 15 тис. гривень;

-  «Виконавська майстерність» (виконання не менше двох творів Петра Ребра) – 10 тис. гривень;

-  «Початківець» (автор-початківець чи виконавець-початківець) – 5 тис. гривень.

Премія встановлюється для одного лауреата у кожній номінації та не підлягає розподілу між кількома претендентами в межах однієї номінації. Премія вдруге не присуджується особі, яка вже є її лауреатом.

Матеріали на здобуття премії подаються закладами та установами культури і мистецтва, навчальними закладами, громадськими організаціями шляхом висування претендентів; шляхом самовисування. Твори претендентів подаються та виконуються державною мовою. Прийом триватиме до 11 травня за поштовою адресою: Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, пр. Соборний, 164,м. Запоріжжя, 69107. Контактні телефони: (061) 239-03-62, (061) 239-04-11.

Повністю з текстом розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації «Про затвердження Положення про обласну літературно-мистецьку премію імені Петра Ребра» можна ознайомитися за посиланням:

https://www.zoda.gov.ua/news/40450/pro-zatverdzhennya-polozhennya-pro-oblasnu-literaturno-mistetsku--premiju-imeni-petra-rebra.html

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.