Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДО АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ

22 лютого відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням очільника Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха. В онлайн режимі до заходу приєдналися голова Бердянської райдержадміністрації Ірина Півень, керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак та відповідальна з питань цивільного захисту райдержадміністрації Оксана Петренко.

На засіданні було розглянуто питання щодо стану поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Запорізької області та продовження карантину до 30 квітня 2021 року.

За інформацією заступника генерального директора Запорізького обласного лабораторного Центру МОЗ України Олександр Мащак, всі впроваджені системи протиепідемічних засобів дали позитивні результати. Загалом в країні вдалося стабілізувати ситуацію із захворюваністю на ковід і перейти від єдиної системи жорстких карантинних обмежень до адаптивного карантину, де рівень запроваджених заборон залежатиме виключно від регіональних показників.

Голова облдержадміністрації Олександр Старух наголосив, що позитивні показники не мають стати приводом для нехтування карантинними обмеженнями. Спільними зусиллями необхідно сприяти покращенню епідемічної ситуації в регіоні. Крім того, необхідно бути готовими до будь-яких змін.

 

За матеріалами Запорізької ОДА

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.