Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ірина Півень звітувала про роботу у 2020 році

22 лютого голова Бердянської райдержадміністрації Ірина Півень публічно відзвітувала перед громадськістю району про підсумки діяльності райдержадміністрації у 2020 році.

Розпочинаючи виступ, очільниця району зазначила, що пріоритетними напрямками його роботи у 2020 році було створення передумов для стійкого економічного розвитку та зростання якості життя населення Бердянського району, активізації інвестиційної діяльності та внутрішнього потенціалу території, забезпечення прав, свобод та інтересів мешканців району.

Під час звітування Іриною Григорівною було проаналізовано роботу за стратегічними та галузевими напрямками. Детально висвітлені питаннях бюджету, інвестицій та участі у грантових проектах, проведення ремонтних робіт на дорогах державного та місцевого значення, оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти, соціального захисту населення, доступності державних та публічних послуг населенню, тощо.

Завершила свій виступ голова райдержадміністрації словами вдячності усій громаді та депутатським корпусам органів місцевого самоврядування району, які є вірними помічниками райдержадміністрації у процесі соціально-економічного розвитку Бердянщини та формуванні її іміджу і привабливості для вітчизняних та іноземних інвесторів.

На заході були присутні заступник голови Приморської райдержадміністрації, що припиняється, Ганна Долговська, представники громадських організацій Бердянщини, зокрема – «Добрі справи», «Ветеранське братерство Бердянськ», «Новоспасівського куреня ім.Н.Махно Вільного Українського козацтва», учасники АТО, депутати обласної та районної рад, представники територіальних громад, військових частин, засобів масової інформації, які взяли участь у обговорені публічного звіту.

 

Віктор Римар, представник ГО «Ветеранське братерство Бердянськ», позитивно оцінив роботу райдержадміністрації у 2020 році, зокрема і взаємодію з громадськістю.

Депутата районної ради Олексія Бакая хвилювали питання отримання сільським населенням району медичних послуг у Бердянському міському ТМО, технічний нагляд за дорогами (в частині їх якісного ремонту), дотримання аграріями сівозміни і контроль за ними.

 

З повним текстом звіту можна ознайомитися тут.

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення апарату райдержадміністрації

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.