Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ НА БЕРДЯНЩИНІ

21 лютого в усьому світі відзначається День рідної мови. В Україні це свято відзначають з 2002 року, коли для зміцнення державотворчої функції української мови та сприяння вільному розвитку і використанню інших мов національних меншин України було видане розпорядження «Про відзначення Міжнародного дня рідної мови». У цей день прийнято проводити конкурси на написання віршів або прозових творів у навчальних закладах, а також влаштовувати літературні вечори, творчі фестивалі тощо.

Напередодні свята 19 лютого 2021 року голова Бердянської районної державної адміністрації Ірина Півень разом з заступником голови райдержадміністрації Сергієм Гаєвським та депутатом Бердянської районної ради Оленою Шатуновою завітала до бібліотеки Дмитрівського Центру культури, спорту і дозвілля, де поспілкувалася з директором Центру Юрієм Котлярем та бібліотекарем Оксаною Кудіновою.

З нагоди свята  міжнародного дня рідної мови голова Бердянської райдержадміністрації передала до бібліотеки книги: Дарина Гнатко «Притулок семи вітрів», Віктор Вальд «Отаман», Люко Дашвар «Покров», Люко Дашвар «Село не люди», Наталія Гурницька «Мелодія кави у тональності кардамону», Наталія Гурницька «Мелодія кави у тональності сподівання», Ярослав Дегтяренко «Зраджений гетьман», Володимир Лис «Місяць, обмитий дощем», Володимир Лис «І прибуде суддя», Володимир Лис «Стара холера», Володимир Лис «Графиня», Володимир Лис «В’язні зеленої дачі». Та казки для дітей: Збірка творів Львів: «Пані. Панянки», «Кіт у чоботях», «Білосніжка», «Попелюшка», «Принцеса на горошині».

Ірина Григорівна підкреслила що рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. У мові накопичуються досвід попередніх поколінь, історія народу, культура, традиції, інтелектуальний та духовний розвиток етносу. 

Захід пройшов з дотриманням існуючих норм карантину.

 

Відділ освіти, культури та молоді

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.