Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Бердянській райдержадміністрації розпочинається процес реорганізації

У грудні 2020 року Кабінет Міністрів затвердив документи, завдяки яким в Україні розпочався процес утворення та реорганізації районних державних адміністрацій. Зокрема, було ухвалено порядок утворення та реорганізації РДА, у тому числі передача майна, прав та обов’язків райдержадміністрацій, що припинили роботу у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою, визначено рекомендації щодо підрозділів, які повинні зберегтися або утворитися в РДА.

В результаті децентралізації влади в Україні створено 1469 територіальних громад замість 11,5 тисяч і утворено 136 районів замість 490. Разом із скороченням кількості районів має відбутись і скорочення кількості районних державних адміністрацій.

Так, у Запорізькій області ліквідовано 20 та створено 5 районів. Серед них -  Бердянський, до якого приєдналися території Приморського і Чернігівського районів, і райдержадміністрації яких відповідно ліквідуються.

Ключові кроки з реорганізації районних державних адміністрацій були обговорені сьогодні на нараді, яку провела керівник апарату Бердянської РДА Алла Галущак.

Як зазначила Алла Федорівна, процес реорганізації райдержадміністрацій  координує обласна державна адміністрація й, наразі, очікується розпорядження голови Запорізької ОДА щодо утворення комісії з реорганізації та затвердження її персонального складу.

Під час наради були обговорені питання щодо здійснення юридичних реєстраційно-реорганізаційних процедур, проведення інвентаризації та передачі майна, забезпечення складання й подання фінансової та бухгалтерської звітності, організації переведення працівників тощо.

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.