Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вивчено стан правопорядку та оперативну ситуацію в районі

Аналіз суспільно–політичної та оперативної ситуації, яка склалася в Бердянському районі за минулий тиждень, було здійснено 12 січня під час наради голови райдержадміністрації Ірини Півень з представниками правоохоронних органів та силових структур району.

Учасники наради вивчили стан справ за напрямками діяльності державних, правоохоронних органів, розглянули хід виконання ними контрольних та профілактичних заходів. Зокрема, проаналізували статистику правопорушень за минулий тиждень та обговорили заходи їх профілактики, вивчили стан дотримання вимог пожежної безпеки та правил прикордонного режиму на території району, а також хід роботи по недопущенню несанкціонованої вирубки лісових насаджень.

Особливу увагу було приділено питанням забезпечення в районі дотримання карантинних обмежень в умовах локдауну та організації оперативної взаємодії районних служб у разі погіршення погодних умов.

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.