Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звіт Бердянської РДА про реалізацію державної регуляторної політики Бердянською райдержадміністрацією у 2020 році

Бердянською райдержадміністрацією регуляторна діяльність здійснюється у відповідності до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Звіт про результати реалізації державної регуляторної політики Бердянською райдержадміністрацією у 2020 році підготовлений з урахуванням вимог Методичних рекомендацій щодо підготовки органами виконавчої влади інформації про здійснення ними державної регуляторної політики, що були затверджені Наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 06.05.2004 року № 50.

Бердянською райдержадміністрацією протягом 2020 року проводились роботи з планування діяльності впровадження державної регуляторної політики.

На виконання  ст. 7, ст. 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Бердянською райдержадміністрацією розроблено «План діяльності Бердянської райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік», затверджений головою райдержадміністрації від 08.12.2020 року та розміщений на офіційному веб-сайті Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua у вкладці «Регуляторна політика та розвиток підприємництва» та на Єдиному державному порталі відкритих даних data.gov.ua 08.12.2020 року.

Райдержадміністрацією розроблено та затверджено 28.12.2020 року План-графік заходів з відстеження результативності регуляторних актів на 2021 рік Бердянської райдержадміністрації, який оприлюднений на веб - сайті Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua з 28.12.2020.

Райдержадміністрація дотримується єдиного підходу до підготовки та відстеження проектів регуляторних актів – проектів голови райдержадміністрації.

Бердянською райдержадміністрацією розроблено «План діяльності Бердянської райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік», затверджений головою райдержадміністрації від 11.12.2019 року та розміщений на офіційному веб-сайті Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua з 12.12.2019.

Райдержадміністрацією розроблено та затверджено 27.12.2019 року План-графік заходів з відстеження результативності регуляторних актів на 2020 рік Бердянської райдержадміністрації, який оприлюднений на веб - сайті Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua з 27.12.2019.

Райдержадміністрацією ведеться та постійно оновлюється реєстр власних регуляторних актів Бердянської райдержадміністрації. Останнє оновлення реєстру затверджено головою  Бердянської районної державної адміністрації станом на 01.01.2021 рік та розміщено на офіційній сторінці Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua, у вкладці: «Регуляторна політика та розвиток підприємництва».

Під час реалізації державної регуляторної політики в Бердянській районній державній адміністрації діяльність з впровадження державної регуляторної політики у 2020 році була направлена на:

- недопущення прийняття розпорядчих документів з порушенням Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”;

- підтримку діалогу між райдержадміністрацією, органами місцевого самоврядування і суб'єктами господарювання, громадськими організаціями і об'єднаннями підприємців у регуляторній діяльності;

- розміщення діючих регуляторних актів на Єдиному державному порталі відкритих даних data.gov.ua;

- недопущення прийняття регуляторних актів, які є непослідовними, або не узгоджуються чи дублюють діючі регуляторні акти.

Запроваджено щорічний моніторинг здійснення державної регуляторної політики.

Прийняті  регуляторні акти, проекти регуляторних актів, плани  діяльності, звіти про відстеження результативності регуляторних актів  Бердянської райдержадміністрації розміщено на офіційній сторінці Бердянської райдержадміністрації в мережі Інтернет: www.berda.gov.ua у розділі «Регуляторна політика та розвиток підприємництва». Вказані матеріали доступні усім користувачам мережі Інтернет.

 

Голова районної державної адміністрації   І. ПІВЕНЬ

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.