Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Україні успішно реалізується послуга єМалятко. Долучайтеся!

У нещодавньому звіті про виконання Угоди про асоціацію Європейський Союз визнав “суттєвий прогрес” України у цифровій трансформації.

Однією з показових  цифрових історій успіху-2020  є комплексна послуга єМалятко. Завдяки їй батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади. Зокрема, батьки можуть зареєструвати дитину, отримати податковий номер, оформити соціальні виплати та інше.

Щорічно в Україні народжується близько 400 тисяч немовлят. Раніше, щоб отримати необхідні послуги, батькам доводилося до 11 разів відвідувати установи, надавати близько 37 документів та витрати на це понад 10 годин. єМалятко надає можливість отримати бажані послуги за 20 хвилин за однією заявою в пологовому будинку, відділах ДРАЦС, ЦНАП або на Порталі ДіЯ.

Ця послуга стартувала в січні 2020 року в кількох містах - і до кінця року розповсюдилася по всій країні. Можна лише уявити, скільки дорогоцінного часу заощаджують батьки малюків, не бігаючи різними установами, а тим більше під час епідемії коронавірусу.  Багато де  замовити послугу можна вже просто з власного комп’ютера через портал “ДіЯ”. Станом на початок грудня послугою скористалися понад 38 тисяч сімей.

Тож, запрошуємо батьків новонароджених мешканців Бердянщини активно долучатися до даного проєкту.

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.