Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Привітання з Днем Гідності та Свободи!

День Гідності та Свободи - одне зі знакових офіційних свят у новітній історії України, яке є символом становлення свободи і демократії в державі.

Гідність та свобода в крові української нації. Захищати їх на барикадах серед палаючих шин під час Помаранчевої революції та Революції Гідності чи то в окопах на передовій під обстрілами артилерії – український народ спроможний на все.

Саме 21 листопада 2013 року на Майдані в Києві звичайні українці продемонстрували прагнення змінити хід історії у напрямок розвитку держави. Саме тоді розпочалися події, що відкрили всьому світу справжніх українців – гідних, небайдужих та сильних духом нащадків волелюбних Запорізьких козаків.

У цей день ми згадуємо всіх героїв, що поклали своє життя задля майбутнього Батьківщини. Адже, безцінний скарб – Свободу та Гідність – здобули Герої Небесної Сотні, а захищають їх сьогодні на Сході України наші мужні воїни.

Бажаю усім мирного неба над головою, єдності, благополуччя і злагоди. І  пам’ятаймо, що без глибокого усвідомлення таких цінностей, як свобода та гідність, неможливо побудувати успішну державу.

Зі святом, з Днем Гідності та Свободи! Слава Україні!

 

З повагою, голова райдержадміністрації Ірина Півень

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.