Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В районі проведено заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи

20 листопада голова райдержадміністрації Ірина Півень відвідала Осипенківський народний краєзнавчий музей (директор – Олег Будяк) та взяла участь у патріотичному меморіальному заході «Пригорнусь душею до Вкраїни, засміюсь, заплачу, помолюсь…», присвяченому Дню Гідності та Свободи.

Ірина Півень у зверненні до присутніх наголосила що події 2004-го, кінця 2013 року – початку 2014-го назавжди змінили хід історії не лише України, а й, вочевидь, всього світу. Українці підтвердили своє право бути повноцінними господарями держави, продемонстрували щире прагнення до вільного життя та європейського майбутнього, а сила українського патріотизму, державницької ідеї виявилася наймогутнішою зброєю, яка і сьогодні допомагає боронити Україну від зазіхань ворога.

Голова райдержадміністрації подарувала персоналу музею захисні маски, антисептики та передала кошти на встановлення пам’ятника в с.Осипенко, долучившись до місцевої ініціативи.

Під час заходу Олег Будяк ознайомив з тематичною виставкою «Мужність, патріотизм, пам’ять» та короткою віршованою програмою: «Земля наших предків і сучасних героїв». Учасники згадували полеглих АТОвців, а проникливі вірші, присвячені загиблим не залишали присутніх байдужими, на їх очах блищали сльози. На завершення заходу був переглянутий фільм – відео сюжет про проведення бойових дій на Сході країни.

До участі у заході долучилися заступник голови райдержадміністрації Сергій Гаєвським, в.о. начальника відділу освіти, культури та молоді райдержадміністрації Микола Бондарєв, голова ГО «Ветеранське братерство Бердянськ», керівник Центру допомоги учасникам АТО Олександр Солощенко, Осипенківський сільський голова Олег Агєйкін та заступник голови Бердянської районної ради Микола Олійник.

У зв’язку із запровадженням в Україні карантинних заходів через загрозу поширення коронавірусу та захворювання COVID-19 захід пройшов з суворим дотриманням існуючих норм карантину.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.