Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У Бердянському районі вшанували учасників Революції гідності

21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року). В цей день Україна вшановує Героїв Небесної Сотні, Революції гідності та усіх українських вояків, яким довелося взяти участь у конфлікті на Сході України. Усіх тих, хто не тільки силами, а й втраченим життям продемонстрував своє бажання жити у вільній, демократичній, суверенній державі. 

День Гідності та Свободи назавжди став незаперечним доказом відродження нашої нації та сторіччя утворення української державності.

В переддень визначної дати, враховуючи запроваджений Урядом карантин вихідного дня, в умовах карантинних обмежень 20 листопада голова райдержадміністрації Ірина Півень відвідала с.Осипенко.

Очільниця райдержадміністрації спільно з заступником голови Сергієм Гаєвським, в.о. начальника відділу освіти, культури та молоді райдержадміністрації Миколою Бондарєвим, головою ГО «Ветеранське братерство Бердянськ», керівником Центру допомоги учасникам АТО Олександром Солощенко, Осипенківським сільським головою Олегом Агєйкіним та заступником голови Бердянської районної ради Миколою Олійником поклали квіти до могили учасника АТО, захисника України, учасника євромайдану Володимира Зюзя і хвилиною мовчання вшанували пам'ять героя.

Панахиду за героєм відслуживотець Василь Турчак - настоятель Покровської церквиПЦУ.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.