Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Працювала комісія з питань захисту прав дитини

19 листопада 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бердянській райдержадміністрації на чолі із заступником голови райдержадміністрації Сергієм Гаєвським.

На засіданні комісії розглядалися  питання про доцільність позбавлення батьків батьківських прав по відношенню до малолітньої дитини; надання дозволу на проведення медичного огляду та щеплення дітей; про влаштування на повне державне забезпечення дитини, залишеної без батьківського піклування до КУ «Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини «Сонечко» ЗОР; про доцільність влаштування дітей на навчання до школи-інтернату з цілодобовим перебуванням; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Всі питання були ретельно опрацьовані членами комісії. В результаті обговорення  були  прийняті відповідні виважені рішення.

Начальник служби у справах дітей Олена Садовська

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.