Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відбулося засідання районного Центру допомоги учасникам АТО

Сьогодні, напередодні відзначення Дня Гідності та Свободи, голова райдержадміністрації Ірина Півень провела чергове засідання районного Центру допомоги учасникам антитерористичної операції. У зв’язку із необхідністю дотримання карантинних обмежень, направлених на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, засідання відбулося за участі обмеженої кількості членів та координаторів Центру.

 

Учасники зустрічі обговорили актуальні проблеми і питання діяльності Центру, а також підвели підсумки його роботи у звітному періоді.

Зокрема, координатор з питань соціальної допомоги, начальник управління соціального захисту населення РДА Сергій Дехтяр відмітив, що наразі серед мешканців району – учасників АТО/ООС досить низьким є попит на такий вид соціальної допомоги, як санаторно-курортне лікування. Тобто є необхідність посилити інформування певної категорії громадян щодо можливості оздоровлення учасників бойових дій в санаторно-курортних закладах всієї країни, в тому чисті і в тих, які працюють в м.Бердянськ.

Сьогодні в районі проживають 241 учасник бойових дій АТО/ООС, з них 196 користуються пільгами на житлово-комунальні послуги, 12 отримали матеріальну допомогу на вирішення побутових питань.

Під час наради було розглянуто й питання забезпечення учасників АТО Бердянського району земельними ділянками. З аналізом стану виділення органами місцевого самоврядування ділянок ветеранам та учасникам АТО/ООС виступив головний спеціаліст відділу інфраструктури та захисту довкілля РДА Віталій Бакарджиєв.

Так, на сьогоднішній день, до сільських рад ОТГ (вони мають повноваження з розпоряджання землею у межах територіальних громад) надійшло 37 відповідних заяв на отримання земельних ділянок, по 22 з них надано дозволи на розроблення проєктів землеустрою. А 16 учасників АТО вже отримали у власність земельні ділянки, загальна площа яких складає 17,0557 га. 6 учасникам АТО компенсовано витрати за оформлення земельних ділянок; середня вартість компенсації складає 4200 грн.Наразі, райдержадміністрація очікує інформацію від Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області щодо переданих у власність учасникам бойових дій земельних ділянок на інших територіях Бердянського району.

Також під час засідання були сплановані заходи, які проводитимуться в районі з нагоди Дня гідності та свободи із залученням громадськості та керівництва району.

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.