Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Бердянському районі завершено ямковий ремонт дороги О080101 Бердянськ-Осипенко - /М-14/

Як вже раніше зазначалося, завдяки своєчасній роботі райдержадміністрації та районної ради (а саме: проведення спільних виїзних обстежень ділянок, підготовка матеріалів з фотографіями ямковості, картами GoogleMaps, направлення звернень до ДП «Місцеві дороги Запорізької області» з проханням здійснити ремонт згідно плану робіт), було розпочато довгоочікуваний ямковий ремонт та ліквідація вибоїн дороги - О080101 Бердянськ-Осипенко - /М-14/, за рахунок коштів на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

З метою активізації робіт на даному напрямку, виділено 100,0 тис. грн. з районного бюджету на співфінансування робіт з ремонту та утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О080101 Бердянськ-Осипенко - /М-14/.

Вже на початку вересня підрядна організація ТОВ «Доррем Технології» розпочала проводити фрезерування дорожнього покриття. Станом на сьогоднішній день роботи виконані в повному обсязі.

Керівництвом району, в межах повноважень,  й надалі  вживатимуться усі необхідні заходи щодо залучення коштів з усіх джерел на ремонт автомобільних доріг у Бердянському районі.

 

Відділ інфраструктури та захисту довкілля

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.