Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Андріївці вшанували захисників України

Хлібом та сіллю зустрічали андріївці автопробіг до Дня захисника України, який особисто очолила голова райдержадміністрації Ірина Півень і у якому взяли участь представники райдержадміністрації, ветерани АТО, діючі військовослужбовці, волонтери і громадські активісти.

Насамперед, очільниця району привітала представників громади та учасників автопробігу зі святами, які відзначаються в Україні 14 жовтня та символізують історичний шлях формування  ірозвитку українського війська та його традицій від козацьких шляхів до сучасних захисників. Також Ірина Григорівна зазначила, що ці свята не випадково припадають на день, коли християни відзначають Покрова Пресвятої Богородиці, яку ще козаки вважали своєю заступницею, і яка й сьогодні зберігає Україну та її воїнів під своїм Покровом.

Теплі слова гостинності висловила і Андріївський селищний голова Наталія Кагадій.

Після привітань учасники заходу розгорнули 25-ти метрове полотнище державного прапору України, яке свого часу побувало на «нульових» і було розгорнуто бійцями 55-ї артбригади на лінії розмежування в зоні АТО.

Представники громади і учасники автопробігу пройшли ходою з прапором центром села до Меморіалу загиблим у роки Другої світової війни. Тут відбувся мітинг, під час якого Ірина Півень нагадала всім, що наприкінці жовтня відзначатиметься 76-та річниці визволення України від фашистських загарбників. Хвилиною мовчання і покладанням квітів до меморіалу учасники заходу вшанували пам'ять українців, які у різні часи віддали свої життя за свободу, незалежність та мирне майбутнє своєї країни.

Завершили цей день учасники автопробігу візитом до Новоспасівського куріня ім.Нестора Махно Вільного українського козацтва, де скуштували справжній куліш.

 

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.