Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В районі відбувся автопробіг до Дня захисника України

Цього року, в зв’язку з дією карантинних обмежень, святкові заходи в районі з нагоди Дня захисника України дещо змінили свій формат. Вони не були такими масштабними як зазвичай, проводилися просто неба та з обмеженою кількістю учасників.

Але, щоб цей день не став для мешканців району буденним, щоб створити у якомога більшої кількості наших земляків святковий настрій, голова райдержадміністрації Ірина Півень стала ініціатором проведення 14 жовтня тематичного автопробігу вулицями населених пунктів Бердянщини.

Святкова автоколона з 10 екіпажів, до складу яких увійшли представники райдержадміністрації, ветерани АТО, діючі військовослужбовці, волонтери і громадські активісти, стартувала від меморіалу «Вічний вогонь» у місті Бердянськ, де її учасники взяли участь у відкритті Пам’ятного знаку захисникам, загиблим за цілісність України.

Першими зустрічали учасників автопробігу дмитрівці. На площі перед місцевим Центром культури, спорту та дозвілля представники активу громади вручили хліб-сіль найстаршому за званням учаснику заходу – підполковнику, військовому комісару Бердянського ОМВК Юрію Дьоміну

Ірина Півень привітала громаду зі святами - Днем захисника України, християнським святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва, і побажала всім миру, благополуччя й добробуту. В свою чергу господарі території подарували гостям дитячі малюнки, невеличкі власноруч виготовленні подарунки, маленький концерт та гарний настрій.

Далі учасники автопробігу продовжили свій шлях вулицями сіл району – Трояни, Андрівка, Полоузівка, Новотроїцьке, Софіївка, Успенівка та завершили акцію мітингом в смт.Андріївка.

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.