Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Доброчинність згуртовує людей

Добрі справи об’єднують людей. Так, 22 вересня представники громадської організації «Центр реабілітації «Місто - Сховище» отримали для облаштування своїх клієнтів матраци від небайдужого до людей, які опинилися у скрутному становищі, мешканця Бердянська.

Координатором цієї акції виступила директор Бердянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Пєйчева. Зв’язатися з чоловіком, який висловив бажання надати гуманітарну допомогу, стало можливо за сприяння прихожанки Церкви адвентистів Сьомого Дня. Марія Григорівна люб’язно надала контактний телефон і речі поїхали до притулку. Як сказав Євген Суділовський, представник ГО «Центр реабілітації «Місто - Сховище», вони завжди відкриті до будь-якої допомоги, яка покращить умови перебування підопічних закладу.

Якщо людина потребує допомоги, то завжди знайдуться небайдужі люди, які готові підтримати. Долучайтесь до кола підтримки.

 

Бердянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.