Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На Бердянщині відзначили День фізичної культури і спорту

Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, розвиває в них такі навички, як спритність, реакція, координація, витривалість. Допомагає людині бути у хорошій фізичній формі, а крім того, зміцнює здоров’я, виховує характер та силу волі.

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту — День фізичної культури і спорту. Цього разу заходи відбулися з урахуванням вимог законодавства щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби  COVID-19.

Так, з нагоди свята, працівниками комунального закладу "Дмитрівський Центр культури, спорту та дозвілля" були організовані та проведені 12 вересня в с.Дмитрівка змагання з футболу, волейболу і стрітболу.

В рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту протягом тижня в школах Бердянського району проходили Олімпійські уроки, Дні здоров’я, різноманітні фізкультурно-спортивні заходи.

Зокрема, 11 вересня в Андріївській спеціалізованій різнопрофільній школі І-ІІІ ступенів відбувся марафон «Ні дня без спорту». Школярі демонстрували майстер-клас з таких видів спорту, як легка атлетика, гімнастика, баскетбол, футбол, волейбол, аеробіка, гирьовий та настільний теніс.

Також були проведені веселі старти з рухливими іграми та різноманітними легкоатлетичними естафетами, в яких взяли участь вісім навчальних закладів Бердянського району.

 

За інформацією відділу освіти, культури та молоді

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.