Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В районі відзначили переможців районного конкурсного відбору «Батько року»

11 вересня гостинне сонячне подвір’я біля Дмитрівського Будинку культури приймало гостей – мужніх татусів Бердянщини, які стали переможцями районного етапу конкурсного відбору «Батько року», що передував обласному конкурсу.

До участі у обласному конкурсі Бердянський район був представлений в шести номінаціях: «Батько – представник місцевих органів виконавчої влади», «Батько – військовослужбовець, працівник Збройних Сил України», «Батько – працівник органів місцевого самоврядування», «Батько – працівник освіти і науки», «Батько – працівник культури та мистецтва», «Батько – спортсмен».

Голова райдержадміністрації Ірина Півень звернулася до гостей заходу з привітальним словом та відзначила переможців Подяками за належний приклад батьківського виховання, піднесення інституту родини і сімейних цінностей та активну участь в районному етапі обласного конкурсу «Батько року».

Подяку голови райдержадміністрації за участь у конкурсі було оголошено  переможцю у номінації «Батько – представник місцевих органів виконавчої влади» головному спеціалісту відділу інфраструктури та захисту довкілля Бердянської райдержадміністрації Віталію Бакарджиєву.

Віталій Валерійович є продовжувачем династії працівників сфери агропромислового комплексу Бердянського району, з юнацьких років прагнув повністю реалізувати себе у сфері сільськогосподарської діяльності та обрав для себе відповідальний, професійний фах агротехнологічного спрямування. Сьогодні він разом з дружиною активно займається вихованням двох дітей 9 років та 5 років, у вихованні та спілкуванні з дітьми дотримується демократичного стилю. Для своєї родини, він являється лідером та справжнім авторитетом. Завдяки його прикладу у досягненні поставлених цілей, донечка Софія вчиться в школі на відмінно. З 4 років Софійка досягла значних успіхів у спортивній аеробіці, у своїй скарбничці має 8 золотих, 4 срібних та 5 бронзових медалей з чемпіонатів міста Бердянську, Запорізької, Київської, Сумської областей та Чемпіонату України зі спортивної аеробіки серед школярів. Також донечка має дипломи 1, 2 і 3 ступенів у Всеукраїнських олімпіадах з математики, природознавства, української мови, конкурсах «Безпечний Інтернет», «Безпечна дорога до школи». Молодший син, спостерігаючи за досягненнями своєї сестри та батьків, також прагне вступити до спортивної секції та досягти спортивних вершин.

Інспектор прикордонної служби 1 категорії групи інспекторів прикордонної служби відділення інспекторів прикордонної служби «Бердянськ» (тип В) відділу прикордонної служби «Бердянськ» I категорії (тип Б), старшина Микола Гладущенко став переможцем районного конкурсу у номінації «Батько – військовослужбовець, працівник Збройних Сил України».

Микола Миколайович за час проходження служби зарекомендував себе умілим керівником, хорошим організатором та вихователем підлеглих, людиною високих моральних якостей. Став прикладом щодо виконання військового обов’язку. Віддає всі сили розбудові Державної прикордонної служби України, вносить гідний внесок в забезпечення надійної охорони державного кордону. Виховує двох дітей, доньку 13 років сина 9 років. Для своїх дітей Микола не просто рідна людина, а й зразок чоловіка, символ мужності, чоловічого начала. Він є джерелом упевненості та авторитету, уособленням дисципліни та порядку. Микола Миколайович – це вчитель життя для своїх дітей. Вони його слухають, спостерігають та відтворюють приклад свого батька. Саме тому протягом навчання Сергій та Галина у школі виявляють активність у громадській та суспільно корисній роботі, беруть участь у шкільних та районних олімпіадах.

Долинський сільський голова Віталій Пелешко переміг у номінації «Батько – працівник органів місцевого самоврядування». Віталій Володимирович - працьовитий, відданий своїй справі, професіонал свого діла, принциповий, має тверду життєву позицію, визнаний лідер. Коли говорять «людина на своєму місці» то це сказано про Долинського сільського голову Віталія Пелешко. Став переможцем районного конкурсу «Краща сільська, селищна громада Бердянського району».

Віталій Володимирович з дружиною виховують трьох доньок. Старша донька Вікторія закінчила вищий навчальний заклад та працює бухгалтером в агрофірмі, середня Надія – вступила на навчання до Бердянського медичного коледжу, Олександра – другокласниця.

Не тільки за своїх рідних дітей піклується Віталій Володимирович, а й за діточок дитячих садочків в селі Шевченкове та Долинське. Не забуває і про добробут та благополуччя школярів своєї громади. Для усієї дітвори Долинської громади Віталій Володимирович люблячий та дбайливий «батько», якого поважають не тільки діти, а й батьки.

Подяку з рук голови райдержадміністрації за перемогу у номінації «Батько – працівник освіти і науки» отримав вчитель фізики та трудового навчання Дмитрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Олександр Горбаньов.

Олександр Володимирович 17 років працює вчителем фізики та трудового навчання у школі, близько 10 років займається громадською діяльністю – депутат Дмитрівської сільської ради, голова депутатської комісії з соціальних питань, законності, освіти, культури, спорту та благоустрою. Головна гордість батька – це його діти. Старша донька – медик, виховує прекрасну донечку, онучку Олександра Володимировича. Син – випускник школи, творча та активна особистість, шукає себе у житті, був учасником вокально-інструментального гурту «ФРЕШ», який посів перше місце на фестивалі-огляді в м. Запоріжжі.

Подяку голови райдержадміністрації за участь у конкурсі оголошено переможцю у номінації «Батько – працівник культури та мистецтва» Геннадію Бондаренку.

Геннадій Олександрович працює керівником естрадного колективу в Дмитрівському центрі культури, спорту та дозвілля. Зі шкільних років він - постійний учасник музичних та концертних заходів. Тепер, як працівник закладу, передає музичні знання новому підростаючому поколінню. Його діти – його гордість. Старша донька – еколог, виховує прекрасну донечку, онуку Геннадія Олександровича. Син, після служби у лавах Збройних сил України, багато працює, прагнучи самостійності та гідного життя.

Переможцем у номінації «Батько – спортсмен» став директор комунального закладу «Дмитрівський центр культури, спорту та дозвілля» Юрій Котляр.Вже 30 років він займається громадською діяльністю, член виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради.

У 2004 році ініціативи Юрія Котляра створена дитяча футбольна секція, а він стає тренером та виконавчим директором клубу в с.Дмитрівка. В клубі займаються діти не тільки селищної ради, а ще з п’яти сіл. Команда була переможцем міських, районних, всеукраїнських та призерами обласних змагань. Ставши директором центру культури та спорту, Юрій Вікторович організував гурток з настільного тенісу, де його вихованці мають значні досягнення.

Гордістю батька є старший син – завуч Дмитрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, викладач фізичної культури, спортивний тренер, гравець футбольного клубу «Азмол» та збірної Бердянська. Молодший син ще маленький, йому 3 роки. Батько та його старший брат сподіваються, що він теж буде небайдужий до спорту, а вони в цьому йому допоможуть.

Господиня території, Дмитрівський сільський голова Любов Кісь, також привітала переможців районного конкурсу з нагородами.

Музичне оформлення свята організували вихованці комунального закладу «Дмитрівський центр культури, спорту та дозвілля».

 

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.