Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бердянський район з робочою поїздкою відвідав голова облдержадміністрації Віталій Боговін

9 вересня під час робочої поїздки до району голова облдержадміністрації Віталій Боговін взяв участь у нараді з питань підготовки до проведення навчальних зборів з підрозділами територіальної оборони Запорізької області, які пройдуть 19-26 вересня 2020 року на території Бердянського району.

У нараді також взяли участь керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, військовий комісар Запорізького обласного військового комісаріату полковник Геннадій Яременко, начальник Бердянського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України полковник Олег Чичановський, голова Бердянської райдержадміністрації Ірина Півень, представники Бердянської міської ради, Приморської та Приазовської райдержадміністрацій.

Учасники обговорили проблему кадрового укомплектування та оповіщення резервістів щодо навчань; питання оплати послуг за розміщення військовозобов’язаних під час проходження навчальних зборів на базі дитячих оздоровчих закладів, можливості додаткового розміщення військовозобов’язаних; виділення автотранспорту (автобусів) для перевезення особового складу до місць проведення занять; забезпечення найнеобхіднішими речами резервістів на місцях дислокації та проведення тестування на коронавірус СОVID-19 осіб, які будуть призиватися на навчальні збори.

Залучити до майбутніх навчань планується близько 500 резервістів. Збори відбудуться за участю представників генерального штабу, командування сухопутних військ, Національної гвардії. Військовозобов'язані пройдуть навчання зі стрільб, охорони блок-постів, охорони державного кордону.

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.