Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Велике будівництво» в межах Запорізької області проінспектував голова Укравтодору

До Запорізької області з «дорожньою» інспекцією завітав керівник Укравтодору Олександр Кубраков. Разом з начальником Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрієм Івко вони оглянули об’єкти, які відновлюються у межах Президентської програми Велике будівництво. Зокрема, оглянули хід виконання робіт з поточного середнього ремонту на автодорогах державного значення М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта, в Запорізькому районі та Н-З0 Василівка – Бердянськ, в Бердянському районі.

Після цього, на Автотранспортній магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжя Голова Укравтодору провів виїзну прес-конференцію за участю керівництва Служби автодоріг у Запорізькій області, генерального підрядного підприємства, а також народних депутатів України.

За його словами, на сьогодні, одному з головних об’єктів програми Великого будівництва тривають масштабні роботи.

- Наразі, проводяться основні будівельно-монтажні роботи, найвідповідальніші з яких – бетонування прогонової будови споруди №5, підготовчі роботи до укрупнювального збирання прогонової будови споруди №10 (вантовий міст через р. Дніпро) в районі Кривої Бухти та монтаж металевих блоків прогонової будови Споруди №3. Для цього задіяно понад 200 осіб та 30 одиниць важкої техніки. Зараз підрядники виходять в цілодобовий режим роботи. Крім того, до середини серпня кількість будівельників збільшиться до 300, а в піковий момент - до 600-650, - сказав Олександ Кубраков.

Так, першочергове завдання мостобудівників у поточному році, реалізувати перший етап будівництва першої черги, який включає забезпечення проїзду з Правобережної частини міста через р. Старий Дніпро на о. Хортиця по трьом смугам руху.

- Генпідряднику надано аванс у сумі - 1,3 млрд гривень, завдяки чому замовлено 7,5 тис. тон металоконструкцій. Також тривають підготовчі роботи для здійснення насування прогонової будови низової частини мосту через р. Старий Дніпро. Вже прибуло на будівельний майданчик необхідне обладнання, зокрема, гідравлічний домкрат великою вантажопідємністю. Продовжуються роботи з влаштування стапелю та підкранової естакади для роботи козлового крану. Плануємо також добудувати пілон Споруди №10 (вантовий міст через р. Дніпро), - зазначив керівник Служби автомобільних доріг в Запорізькій області Андрій Івко.

Загалом, за словами керівника Укравтодору, побаченим він задоволений, так само як і темпами робіт. Цьогоріч по Запорізькій області у рамках програми Велике будівництво мають амбітні плани відновити 279,5 кілометрів доріг державного значення.

 

 

Джерело: https://www.facebook.com/565448290229064/posts/3179114568862410/?sfnsn=mo

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.