Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На території с.Новопетрівка Осипенківської ОТГ проводяться заплановані ремонтні роботи ліній електромереж

На території с.Новопетрівка Осипенківської сільської об’єднаної територіальної громади склалась напружена соціальна обстановка, у зв’язку із плановими відключеннями від електропостачання.

До райдержадміністрації надходять звернення від жителів села щодо планового відключення від електропостачання, у зав’язку із проведенням ремонтних робіт. 

За інформацією мешканців громади, питання термінів та графіків відключення з Осипенківською сільською радою не узгоджувалась, що в свою чергу призвело до відсутності інформації у населення, і як наслідок до виникнення соціальної напруги.

З метою зняття даної соціальної напруги серед населення Бердянського району , головою райдержадміністрації Іриною Півень проведена оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів та Осипенківським сільським головою Валентином Смагою щодо розв’язання ситуації, що склалась у курортному селі. Райдержадміністрація звернулась до облдержадміністрації та ПАТ «Запоріжжяобленерго» з проханням узгодити з Осипенківською сільською радою графіки відключення від електропостачання с.Новопетрівка.

У свою чергу, керівництвом району особисто опрацьоване дане питання з головою облдержадміністрації Віталієм Боговіним та представниками ПАТ «Запоріжжяобленерго».

За інформацією ПАТ «Запоріжжяобленерго», фахівцями підрозділів РЕМ виконуються заплановані роботи з вдосконалення електропостачання с.Новопетрівка, а саме проводяться ремонти на високовольтних повітряних лініях електропередачі, здійснюються обслуговування та оновлення обладнання на підстанціях. Проведення вищезазначених робіт вкрай необхідно, оскільки з початком літнього періоду, мережі електропостачання не витримують навантаження, у зв’язку із літніми зливами та підключенням великої кількості електроприладів на приватних базах відпочинку. Ускладнюється ситуація тим, що за офіційною інформацією, лише один заклад відпочинку отримав дозвіл на здійснення господарської діяльності у с.Новопетрівка.

За результатами проведеної роботи, досягнуто домовленість з ПАТ «Запоріжжяобленерго» щодо забезпечення безперебійного електропостачання населеного пункту з 31.07.2020 до 02.08.2020. Роботи будуть продовжені 27.08.2020 та 28.08.2020.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.