Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Питання збереження доріг Бердянського району на постійному контролі райдержадміністрації.

Головою райдержадміністрації Іриною Півень 29 липня проведено нараду за участю представників правоохоронних органів та структурних підрозділів райдержадміністрації з питань збереження дорожнього покриття в період тривалої спекотної погоди та забезпечення максимальної мінімізації шкідливого впливу великовагового автотранспорту на території Бердянського району.

На нараді були присутні заступник голови райдержадміністрації Сергій Гаєвський, начальник відділу інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації Володимир Сенченко, тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника Бердянського відділу поліції ГУ НП в Запорізькій області Володимир Кіріченко, старший оперуповноважений Бердянського МВ УСБУ в Запорізькій області Олег Бунчук, начальник відокремленого підрозділу Комітету правового захисту України «Антикорупційний комітет в м. Бердянськ» Андрій Ткаченко та начальник управління у Донецькій області Комітету правового захисту України Євген Єсіпов.

Голова райдержадміністрації Ірина Півень акцентувала увагу на тому, що Бердянський район є аграрним, а також враховуючи близьке розташування району до м.Бердянська та Бердянського порту, промислових та транспортних підприємств,  дороги району піддаються значному навантаженню важко-габаритного автотранспорту. За інформацією облдержадміністрації, з початку липня інспекторами Укртрансбезпеки на 2 пересувних пунктах габаритно-вагового контролю на в’їздах до м.Запоріжжя та м.Бердянськ перевірено 1289 транспортних засобів, виявлено 95 випадків порушення вантажними перевізниками габаритно-вагових норм, з них 30 випадків порушень – це перевезення пшениці в напрямку м. Бердянськ.

Бердянська райдержадміністрація занепокоєна ситуацією, що склалась на території району  з перевантаженням транспортних засобів, особливо в період аномальної спекотної погоди та руйнуванням дорожнього покриття доріг загального користування державного, місцевого значення Бердянського району.

З 1 червня 2020 року, з метою збереження дорожнього покриття в період спекотних температур на виконання вимог Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги», постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 року № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» та відповідно до розпорядження голови Запорізької облдержадміністрації від 01.06.2020 №220 «Про заходи щодо обмеження автомобільних доріг та вулиць на період підвищення температурного повітря у 2020 році», у Запорізькій області введені обмеження руху для транспортних засобів загальною масою понад 24 тонни і навантаження на вісь більше 7 тонн, з 8.00 до 20.00 при температурі вище +28 градусів.

Недотримання цих вимог призводить до різкого зменшення терміну служби асфальтного покриття, що в свою чергу вимагає виділення додаткових коштів із бюджету для усунення аварійних ділянок доріг.

За результатами наради, було напрацьовано механізм спільної взаємодії органів державної влади, силових структур, органів місцевого самоврядування та представників громадськості щодо роботи по недопущенню руйнуванню дорожнього покриття доріг загального користування державного, місцевого значення Бердянського району у період підвищеної температури повітря та навантаженню важко-габаритного автотранспорту.

У свою чергу, Бердянською райдержадміністрацією буде підготовлено звернення до Запорізької облдержадміністрації щодо сприяння у вирішенні питання по залученню додаткових співробітників Укртрансбезпеки для проведення вагового контролю великогабаритного автотранспорту на території Бердянського району.

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.