Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На порядку денному посилення карантинних заходів

29 липня голова райдержадміністрації Ірина Півень, в рамках щотижневої наради з силовиками, провела засідання районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, за участі представників місцевих підрозділів Національної поліції, Державної служби надзвичайних ситуацій та Служби безпеки України. Оперативно обговорили першочергове питання - посилення карантинних заходів у зв'язку із збільшенням випадків інфікування мешканців району вірусом COVID-19.

Ірина Григорівна проінформувала, що за повідомленням відокремленого підрозділу«Бердянський міськрайонний відділ ДУ «Запорізькій обласний лабораторний центр МОЗ України» станом на 29.07.2020 в Бердянському районі зареєстровано три нових випадки захворювання на COVID-19 (в селищі Андріївка, селах Дмитрівка та Софіївка). Наразі в районі підтверджено 6 випадків в 4 населених пунктах та є підозра щодо позитивного тесту у сьомого мешканця району, результати якого очікуються до кінця тижня.

За результатами обговорення інформації завідувача ВП «Бердянський міський відділ ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ україни» Олександри Кікарош було прийнято рішення про посилення та дотримання карантинних обмежень. Прийняте рішення буде доведено до відома перевізників, органів місцевого самоврядування та лікувальних закладів.

Далі про стан справ доповів заступник начальника Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області, Дмитро Линник, який повідомив, що протягом тижня зареєстровано 12 пожеж (переважно сухостої) на території Андріївської селищної ради, Дмитрівської сільської ради, Андрівської та Осипенківської СОТГ.

Заступник військового комісара Бердянського ОМВК – начальник відділу комплектування Максим Сердюк відзвітував, що державне замовлення на строкову військову службу по Бердянському району виконано на 100 %. Крім того проводиться інформаційна робота з колишніми військовослужбовцями оперативного резерву щодо залучення їх на контрактну службу.

Т.в.о. заступника начальника Бердянського ВП ГУ НП в Запорізькій області Володимир Кіріченко проаналізував оперативний стан на території району та поінформував присутніх про скоєні злочини та випадки правопорушень. Так протягом тижня було розкрито 1 вбивство, зареєстровано 4 факти вилучення наркотичних речовин.

За результатами наради були визначені першочергові завдання служб на серпень поточного року.

 

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.