Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бердянщина відзначила День Конституції України та День молоді

28 червня ми святкуємо День Конституції України та День молоді. Важким і довгим був шлях нашої держави до справжньої незалежності. Скільки крові і сліз було пролито українцями, щоб сьогодні над Україною майорів синьо – жовтий прапор і милував око Володимирський тризуб, щоб могли ми вільно, на повен голос заспівати «Ще не вмерла Україна».

Тож в переддень державних свят в рамках районних урочистих зборів голова райдержадміністрації Ірина Півень та голова районної ради Жанна Васильчик привітали присутніх зі святами - Днем Конституції України та Днем молоді. До вітальних слів долучилася і проректорка з науково-педагогічної роботи Бердянського Державного педагогічного університету Вікторія Ліпич.

З нагоди Дня Конституції України було оголошено подяки голови Запорізької обласної державної адміністрації головному агроному приватного підприємства «Агрофірма «Промінь» Віктору Олійнику та вчителю історії та основ правознавства Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тетяні Майоровій.

За значні досягнення в навчанні, активну участь в районних, обласних, Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах грамотою райдержадміністрації та районної ради була відзначена учениця Андріївської спеціалізованої різнопрофільної школи I-III ступенів Дар’я Васильєва.

Також відзнаки голови райдержадміністрації та голови районної ради отримали старшина роти охорони Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату Олександр Карасик, оператор відділення військового обліку та бронювання сержантів та солдатів запасу Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату Олександр Гвоздок, командир 2 - го відділення 4 - го взводу роти охорони Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату Володимир Подосьонов, начальник обслуги радіолокаційної станції військової частини А2019 Павло Соловей, водій-електрик радіолокаційної станції військової частини А2019 Максим Сердюк та бойовий медик цієї військової частини Майя Димитрова.

За сумлінну та плідну працю у фінансовій сфері були нагороджені головний державний ревізор – інспектор відділу податків і зборів з юридичних осіб Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Тетяна Листопадова, головний державний ревізор – інспектор відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Сергій Наконечник та головний спеціаліст відділу фінансів райдержадміністрації Олена Омельченко.

За багаторічну працю на користь громади, активну життєву позицію та з нагоди відзначення Дня конституції були нагороджені Андріївський селищний голова Наталія Кагадій, Долинський сільський голова Віталій Пелешко, спеціаліст з питань сім’ї, молоді та спорту Дмитрівської сільської ради Наталія Черепахіна.

З нагоди свята були відзначені директор Бердянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Пєйчева, фахівець із соціальної роботи відділення соціальної допомоги вдома КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бердянської районної ради Інна Кіян, методист комунальної установи «Районний методичний кабінет» Бердянської районної ради Володимир Григор’єв та водій Бердянської районної ради Олександр Суєтін.

Присутні хвилиною мовчання вшанували тих, хто поклав свої життя у боротьбі з російською агресією на Сході України.

 

 

 

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.